Ana Sayfa Yöremizden Bu Oğlan Ne Oğlan Partisi

Bu Oğlan Ne Oğlan Partisi

İlçemiz Turan Bulutcu Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin ilçede olup biteni mizansen bir şekilde kendi aralarında paylaşmaları dikkatlerimizden kaçmadı.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2011 Çarşamba 10:17
Bu Oğlan Ne Oğlan Partisi

İlçemiz Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinden Muhammed Uslu'nun önderliğinde ilçede olup biten olayları mizahi yönle sanal ortama taşımaları oldukça ilgi topladı. Muhammed kardeşimizin gözüyle ilçemizdeki yaşanan her türlü olayı bizde sitemizin mizah kısmında sizlerle paylaşmak istedik....

İşte ilk haberimiz seçimlerinde yaklaştığı şu günlerde yeni kurulan bir partiye yönelik...

Bu Oğlan Ne Oğlan Partisi Kuruldu

Alucranın yakışıklı, karizmatik, dürüst, ahlaklı ve sempatik kişilerinden sayın Mahmut, parti kuracağı dedikoduları sonunda gün yüzüne çıktı.

Bu oğlan ne oğlan partisini kurması ile bir anda Alucra gündemine oturan sayın Mahmut yine iddalı ve çarpıcı açıklamalar yaptı.Her zaman Alucranın sokaklarında halkın yanında oldum bu yüzden Alucranın neyi eksik neye ihtiyacı olduğunu iyi biliyorum demesi, halkına nasıl bağlı olduğun bir kez daha ortaya çıkardı.

Bugün erken saatlerde Alucra Belediye salonda toplantı düzenleyen sayın Mahmut basın mensupların yoğun ilgisi altında soruları yanıtladı.

“Tek başıma iktidar olurum tek başıma çişimi de yaparım” demesi üzerine salonda ayakta alkışlanması bu seneki seçimlerde meclise çok rahat bir şekilde gireceği ve %10 barajına takılmayacağını gösterdi.

Basın mensuplarının peki seçim vaadleriniz nedir sorusu üzerine sayın Mahmut "Tüm köylere trafik lambası konulacak" biz başkaları gibi yapamayacağımız vaadleri vermeyiz. Yakışıklı ve karizmatik olabilirim ama bunlara anılmak istemiyorum, beni kıvrak zekam ve yapacağım işlerlere anılsın ki Alucramızı daha iyi yerlere getirelim.

İddia kuponları yatmayacak. Her türlü kazanacaksınız.
Kızların, ''Biz arkadaşız'' demesi yasaklanacak.
Düğünlerde zorla halaya kaldırmak yasaklanacak.
Para vermeden de düdük çalınabilecek.
Sigara, zararsız olacak.
Avrupa Birliği bize girecek. Yada biz onlara gireceğiz.
Çöller, kutup ayılarından arındırılacak. Kutup ayıları affedici olacak.

UssLu (:

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şebin'de 65 Milyon Yıllık Fosil Bulundu

Şebin'de 65 Milyon Yıllık Fosil Bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber