Ana Sayfa Kültür / Sanat ÇAMLIYAYLA KÖYÜ KADIN KOLLARI TOPLANTI YAPTI

ÇAMLIYAYLA KÖYÜ KADIN KOLLARI TOPLANTI YAPTI

Alucra Çamlıyayla Köyü Derneği Kadın Kolları, dernek binasında bir araya geldi. 06.01.2010 tarihinde Çarşamba günü Çamlıyayla Köyü Derneği Kadın kolları, birlik beraberlik, tanışma ve kaynaşmak için bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2010 Çarşamba 19:37
ÇAMLIYAYLA KÖYÜ KADIN KOLLARI TOPLANTI YAPTI

Alucra Doludere Köyü kadın kolları, Karabörk Köyü kadın kollarının yönetimininde davetli olduğu etkinlik ilklere imza attı.

Dernek Başkanı Orhan Bektaş; Köyümüz için Alucramız için faaliyetler gösteriyoruz. Diğer derneklerimizin örnek olmasını rica ediyoruz. Kaçkar Tv etkiliğimizde katkıda bulunan tüm bayanlarımıza teşekkür ederiz. Dedi.

Çamlıyayla Köyü Kadın Kolları Başkanı Zeynep  Menevşe; Çamlıyayla köyümüz olarak kadınlarımızla birlikte bu yola çıktık, amacımız köyümüzü ilçemize hizmet etmektir. Değerlerimize sahip çıkarak gelecek nesile aktarmak istiyoruz. Katılan tüm kadınlarımıza ve misafirimiz olan Doludere köyümüz kadınlarımıza ve Karabörk Köyü kadınlarımıza içtenlikle teşekkür ederim. Dedi.

Doludere Köyü Kadın Kolları Başkanı Elif Mutlu; Doludere Kadın Kolları Alucra genelinde kurulan ilk bayan kollarıdır. Bütün kadınlarımız bize çok yardımcı oluyorlar. Bizim amacımız evdeki kadınlarımızı eğitmek. Kız çocuklarımıza önem veriyoruz. Bilinçli anneler yetiştirirsek, gelecek nesil daha eğitimli olur. Dedi.

Karabörk Köyü Kadın Kolları Başkanı Necla Dindarol; Biz henüz çok yeni bir birimiz. Bizler çok yeni olduğumuz için önümüzdeki günlerde yapacağımız etkinliklerde öncelikle Karabörklü tüm bayanlarımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Alucra’mız için, köyümüz için çok güzel şeyler yapacağımıza yürekten inanıyorum. Dedi.

Şebinmedya Ruşen Metin ve Alucra.Com dan Tülay Dolu’nunda katıldığı toplantıda bayanların derneklerde aktif olarak görev almalarının öneminden bahsettiler.

Haber:
Tülay Dolu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber