Ana Sayfa Güncel Çamlıyayla Köyü Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti

Çamlıyayla Köyü Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti

Çamlıyayla Bayan Kollarının 27 Kasım 2010 Cumartesi günü gerçekleştirdiği olagan kongresinde yeni Kadın Kolları Başkanı ve Yönetimi belirlendi.

Giriş Tarihi: 28 Kasım 2010 Pazar 22:13
Çamlıyayla Köyü Kadın Kolları Yeni Başkanını Seçti

Alucra ve Çamlıyayla köyü adına yaptığı çalışmalarla  örnek  olarak diğer köylerimizinde Kadın Kolları kurmasına vesile olan Çamlıyayla Köyü Kadın Kolları yaptığı olağan kongresinde yeni Başkan olarak Sultan Menevşe'yi yönetime getirdi.

Başarılı çalışmalarıyla kısa sürede takdirleri kazanan eski başkan Zeynep Menevşe sağlık problemleri nedeniyle severek özveri ile yaptığı görevini bırakmak zorunda kaldığını açıklayarak kendilerine görev süresi içerisinde destek olan herkese teşekkür ederek Kadın Kollarını yönetimini yeni Başkan Sultan Menevşe ve ekibine teslim etti.

27 Kasım 2010 Cumartesi günü saat 13:00 de Dernek Binasında yapılan seçimde tek liste olarak seçime giren Çamlıyayla Kadın Kolları yeni yönetimini oluşturdu. Divan üyeliğini Orhan Bektaş, Murat Tekir ve Metin Taşkın'ın yaptığı kongrede 101 bayan üyeden 62 kişinin katılımı ve tüm üyelerin oyu ile yeni yönetim belirlendi.

Teşekkür konuşması için söz alan Sultan Menevşe ilk faaliyetlerinin 25 Aralık 2010 tarihinde bir kermes düzenleyerek başlatacaklarını, Çamlıyaylalı bayanlar olarak çok daha güçlü bir şekilde tüm bayanları bir araya getirerek hem bayanların eğitimleri noktasında hemde faaliyetler olarak çalışmalarını yürüteceklerini iletti. 

Yeni yönetim şu isimlerden oluşmakta:

Sultan Menevşe (Başkan) , Zeynep Tekir, Şengül Sivritepe, Sefa Tekir, Başak Bektaş, Nagehan Bozyokuş, Sema Bozyokuş, Fatma Bozyokuş, Havva Bektaş, Dudu Vazgeç, Aysun Fındık, Fatma Sivritepe

Dernek Başkanı Orhan Bektaş ve Kadın Kolları Başkanı Sultan Menevşe
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber