Ana Sayfa Kültür / Sanat Çamlıyayla'da Yayla Şölenine Büyük İlgi

Çamlıyayla'da Yayla Şölenine Büyük İlgi

Alucramızın Çamlıyayla (Meri) köyü Derneği, Gençlik kolları, Kadın kolları ve Çamlıyayla köylüleri ile birlik beraberlik içinde düzenlemiş oldukları 2010 yılı 2. Yayla Şenliği "Datça Burnu" Şenlik alanında yapıldı.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2010 Salı 15:23
Çamlıyayla'da Yayla Şölenine Büyük İlgi

Dernek Yönetim Kurulu, Köy Muhtarlığı ve Kadınlar Kolu tarafından organize edilen 2. Çamlıyayla Yayla Şenliğine ilgi büyüktü. Alucra Kaymakamı Ünal Koç, Belediye Başkanız Osman Söylemez, İl Genel Meclis Üyesi İrfan Dikbaş, Alucra Vakfı Başkanı H.İbrahim Gülal, Hayırsever İşadamı Ali Yöre, Eyüp Cumhuriyet Savcısı Ömer Korkmaz, Gençlik Komitesi Yönetim Kurulu, ulusal ses sanatcısı Halil Derya ile gurbette yaşayan Çamlıyaylalılar katıldı.

Bayram Kantar, Tülay Maciran ve Onur Bozatlı'nın sahne aldığı Yayla Şenliğinde Çamlıyaylalılar ve şenliğe gelen misafirler doyasıya eğlendiler.

Geçen yıl olduğu gibi bu sene de ağalık yarışı Yayla Şenliğine damgasını vurdu. Kıyasıya bir çekişme içinde geçen Köy ağalık yarışını 25 bin TL ile Hilmi Menevşe kazandı.

Köy Derneği ve Köy Muhtarlığı tarafından yaptırılan profosyonel sahne ile misafirlerin oturacağı protokol alanı gelen davetliler tarafından tam not aldı.

2010camliyayla_senlik

2010camliyayla_senlik3

Sponsorlarımıza Sonsuz Teşekkürler


2010camliyayla_senlik5

www.camliyayla.org
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber