Ana Sayfa Kültür / Sanat Çamlıyayla'lı Bursiyerlerden Teşekkür

Çamlıyayla'lı Bursiyerlerden Teşekkür

Alucra Çamlıyayla Köyü dernek yönetiminin verdiği burslarla öğrenciliklerini başarıyla sürdüren gençlerden burslarını veren tüm ekibe teşekkür.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2016 Pazar 13:02
Çamlıyayla'lı Bursiyerlerden Teşekkür

Bu bir teşekkür, bir ahde vefa haberidir. Farkındayız biraz geç oldu ama bu geç kalışı bizlerin gençliğine vereceğinizi ve bizim bu kusurumuzu mazur göreceğinizi biliyoruz. Biz kim miyiz?

Bizler Alucra’mızın Güzel Ülkemizin geleceği olacak en azından bu yolda mücadele edecek o geniş kitleden sadece ufak bir parçayız. Bizler Çamlıyaylalı gençleriz. Kimimiz gurbette evinden kilometrelerce uzakta hiç tanımadığı diyarlarda, kimimiz evine bir otobüs yada birkaç otobüs uzaklıkta hiç tanımadığı insanlar içinde eğitimini ve fikri gelişimini tamamlamaya çalışan gençleriz. Bizler dinimizin emri olan İgra’a (Oku !) emrinin mûcebiyle amel etmeye çalışan; dinine, memleketine, köyüne, annesine, babasına, ecdadına faydalı birer fert olmaya gayret eden ve kendisinden sonra da vatanına, milletine, memleketine ecdadına faydalı nesiller yetiştirecek, yetiştirmeye gayret edecek olan gençleriz.

Bizler bu günlere gelmemizde emeği geçen, çıktığımız bu kutlu yolda her daim arkamızda olan, varlığını, maddi ve manevi desteğini her daim hissettiren, perdenin arkasında ki asıl KAHRAMANLARA, güzel yürekli, temiz yürekli o güzel insanlara, bizlere gurbetin soğuk yalnızlığını hissettirmeyen o güzel insanlara, bizler için gecesini gündüzüne katan kıymetli insanlara, derdimizle dertlenip sevincimizle mutlu olan o değerli insanlara yani Annelerimize, Babalarımıza, Çamlıyayla Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Faruk BOZYOKUŞ ve ekibine, her ay düzenli bir şekilde rahatsız etmemize rağmen bize hiçbir zaman işin sıkıntılı tarafını göstermeyen Çamlıyayla Köyü Burs Komisyonu Başkanımız Hayrettin MENEVŞE ağabeyimize ve ekibine, Çamlıyayla Köyü Kadın Kolları Başkanımız Sultan MENEVŞE ve ekibine, Çamlıyayla Köyü Gençlik Kolları Başkanı Mustafa SİVRİTEPE ve ekibine,  her zaman gençliğin arkasında olan kıymetli başkanımız Orhan BEKTAŞ'a ve o dönem onunla hizmet eden değerli yönetim kuruluna, aynı zamanda gençlik kolları başkanlığı vazifesini îfa eden Mustafa BAŞYURT ve yönetiminde ki arkadaşlarımıza ve her daim öğrencilerin arkasında olduğunu bildiğimiz hayırsever gönlü zengin burs verenlerimize ve adını zikretmeyi unuttuğumuz kim varsa her birerine her birerinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliriz.

Sizlere layık olmaya gayret edeceğiz. Biliyoruz bu dünyada ki hiçbir kelime ya da fiil sizlerin hakkını ödememize zerrece yetmez ama bizlerin şükranlarını kabul edeceğinizi ümit ediyor, sizlere saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz.

Çamlıyayla Köyü 56 Bursiyeri Adına
Mustafa ORTATEPE

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber