Ana Sayfa Güncel ÇAMOLUK EĞİTİM KOMİSYONU KIZILCAHAMAM'A GİDİYOR

ÇAMOLUK EĞİTİM KOMİSYONU KIZILCAHAMAM'A GİDİYOR

Çamoluk Derneği Gençlik Komisyonu ve Burs Komisyonunun ortaklaşa tertiplediği 2.Kızılcahamam Çalıştayı bu hafta sonu Sayıştay Başkanı Recai AKYEL'in katılımı ile gerçekleştiriliyor.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2010 Perşembe 12:26
ÇAMOLUK EĞİTİM KOMİSYONU KIZILCAHAMAM'A GİDİYOR

Çamoluk Derneği Gençlik Komisyonu ve Burs Komisyonunun daha önce 2007 yılı Aralık aynda gerçekleştirdiği 1.KIZILCAHAMAM ÇALIŞTAYI"nın ikincisi olan "2.KIZILCAHAMAM ÇALIŞTAYI" bu hafta sonu gerçekleşiyor.

13/02/2010 Cumartesi sabahı İstanbul"dan yola çıkacak olan katılımcılar, 14/02/2010 Pazar günü İstanbul"a dönecekler. Çamoluklu Üniversite ve Üniversite öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan programa eski Çamoluk Kaymakamı ve SAYIŞTAY BAŞKANI Recai AKYEL'in de katılması bekleniyor. 2.KIZILCAHAMAM ÇALIŞTAYI kapsamında yapılacak olan seminerler de Türkiye Gündemi, Eğitim-Öğretim alanındaki gelişmeler, Ahilik sunusu ve Tarihin içinden Çamoluk isimli konular ele alınacak.

Çamoluk Derneği Burs Komisyonu Başkanı Veysel EKMEN, 2.KIZILCAHAMAM ÇALIŞTAYI için yaptığı açıklamada;

"Daha öncede üzerinde defahetle durduğumuz gibi belirtmek isreim ki Çamoluk Derneği bir bankamatik değildir, Çamoluk Derneği burs verdiği öğrencisine ayrıca bir takım sorumluluklarda yükleyerek nları okumaya düşünmeye ve fikir üretmeye de yönlendirmeye çalışmaktadır. Bu genç kardeşlerimiz eğitim-öğretim hayatlarınn yanı sıra da Kişisel Gelişim noktasında da bilgilendirilmelidir. Bizde onlara Tarihsel, Kişisel Gelişime yönelik, Maneviyat dünyamıza hitap eden ve ülke gündemini ele alan kitaplar hediye ediyor, bununla sınırlı kalmayarak onları Çamoluk Derneği çatısı altında buluşturup farklı konulardan Akademisyenlerin katılımı ile de seminerler veriyoruz. Kızılcahamam ise bu anlamda geniş çaplı bir katlım ile yıllık bir çalışma-değerlendirme ve öğrenci arkadaşlarımıza çeşiti aktivitelerle moral depolayıp stres atma programıdır" dedi.

Haber:Ergin EKMEN
Çamoluk.netYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber