Ana Sayfa Güncel ÇAMOLUK'TA KAZANAN DOSTLUK OLDU

ÇAMOLUK'TA KAZANAN DOSTLUK OLDU

Çamoluk Derneği seçiminde birbirine rakip olan Selahattin Düzyurt ve Yaşabey Kalebaşı büyük bir dostluğun altına imza atıyor.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2010 Cuma 09:01
ÇAMOLUK'TA KAZANAN DOSTLUK OLDU
Çamoluk Derneği yönetim kurulu seçimlerinde iki farklı liste ile birbirlerine rakip olan Selahattin Düzyurt ve Yaşabey Kalebaşı seçim öncesinden gelen dostluklarını daha fazla pekiştiriyorlar.Çamoluk Kaymakamı Murat Zadeleroğlu'nun Çamoluk Derneğinde Yaşabey Kalebaşı'nı ziyaret ettiği toplantıya katılarak Kalebaşı'na destek veren Düzyurt, büyük bir dostluk örneğinin altına imza attı.

Selahattin Düzyurt ile sürekli istişareler yapan Yaşabey Kalebaşı yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"Selahattin bey, benim çok sevdiğim bir ağabeyimdir, benden yaşça da büyüktür, burs komisyonuna çok büyük katkılarda bulunmuştur. Seçim döneminde projelerinden bahsetmişti. Biliyorsunuz seçim de bitti, artık Çamoluk için çalışma zamanıdır. Bizde gerek kendi projelerimiz ekseninde gerekse Selahattin ağabeyin fikirlerine başvurarak Çamoluk"a hizmet etmeye çalışıyoruz. İnanıyorum ki, hemşerilerimiz için güzel bir örnek oluyoruz, seçimde de demiştik biz iki iyi dost ve kardeşiz, bu dostluk ve kardeşliğin meyvesinide inşallah Çamoluk yiyecektir. Belirttiğim gibi Selahattin ağabey benden yaşça büyüktür, onun hayat tecrübeleride bizim için önemldir" dedi.

Yaşabey Kalebaşı'nın açıklaması üzerine Selahattin Düzyurt ise kendine has espirili üslubu ile "Yaşabey kardeşimin hep yanında olacağım. Genç ve dinamik kadrosunu tebrik ediyorum. Kimsenin bizim üzerimizden siyaset yapmasına fırsat vermeyeceğiz. Seçim bitti, şimdi taş üstüne bir taş daha koyma zamanıdır. Şeçimden iki gün önce Yaşabey kardeşimle oturup konuşmuştuk. Gayemiz Çamoluk'a hizmettir. Burs noktasında da eskiden olduğu gibi yine yardım edeceğim. Biz okuyamadık, ama iş adamı olduk. Gençlerimizi okutacağız" dedi.

Çamoluk Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, iki rakibin ebedi dostluğunun Çamoluk'a çok şeyler kazandıracağına inandığını belirtti.

Haber:Mustafa BAYINDIR
Camoluk.net

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber