Ana Sayfa Siyaset Canikli, 8,5 yılın Hesabını Vermeye Geldi

Canikli, 8,5 yılın Hesabını Vermeye Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, "Türkiye'de ve Giresun'da hem 8,5 yıllık iktidarımızın hesabını vermek, hem de önümüzdeki dönemde yapacağımız projelerimizi halkımıza anlatmak için çalışmalara başladık" dedi.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2011 Salı 14:56
Canikli, 8,5 yılın Hesabını Vermeye Geldi

Canikli, AK Parti Giresun milletvekili adayları Mehmet Geldi, Adem Tatlı, Şengül Şahin AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları ile Giresun'daki esnafları ziyaret ederek destek isteyip, Seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Türkiye'nin yeni bir Seçim sürecine girdiğini ifade eden Canikli, "Seçim çalışmaları kapsamında Giresun'a gelerek vatandaşlarımızla buluştuk. Halkımızından bu dönemde de yetki istiyoruz. Hizmetlerimizin devam etmesi için halkımızın yeniden bize yetki vereceğine inanıyoruz" dedi.

Canikli, iktidara geldikleri günden beri aynı heyecanla çalıştıklarını ve halkın arasında olduklarını anlatarak, şunları söyledi:

"Türkiye'de ve Giresun'da hem 8,5 yıllık iktidarımızın hesabını vermek, hem de önümüzdeki dönemde yapacağımız projeleri halkımıza anlatmak için çalışmalara başladık. Geçmişte hiçbir iktidar istisnasız sokağa çıkamaz, köylere giremez hale gelmişlerdi. Hamdolsun biz halen halkın arasındayız. Bizim de eksiğimiz olabilir ama elimizden gelen bütün gayreti gösterdik ve Giresun'un bizden istediği hiçbir şeye hayır denemedik. Bazı gecikmeler olmasına rağmen yerine geldi. "

Giresun ile Ordu illeri arasına kurulması planlanan OR-Gİ Havaalanı'nın temellerinin seçimden sonra atılacağını kaydederek, "Bizler, OR-Gİ Havaalanı'na bitti gözüyle bakıyoruz. Hiç kimse de geriye döndüremez. Ödeneği ayrıldı, programa alındı. Kazara CHP iktidara gelse, Kılıçdaroğlu engellemeye çalışsa engelleyemez. Geriye dönüşü yok artık" diye konuştu.


Yenitirebolu

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber