Ana Sayfa Siyaset Canikli Alucra'ya Hamam Bile Yaptıramadı

Canikli Alucra'ya Hamam Bile Yaptıramadı

CHP Milletvekili 2.sıra adayı Gezmiş; "KÖYDES'e 200 trilyon harcadık diyorlar, gezdiğim köylerde yollar çukur, çamur içinde. Alucralılar bana Canikli ilçesine bir hamam bile yaptıramadılar diye dert yandılar" şeklinde konuştu.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2011 Perşembe 10:11
Canikli Alucra'ya Hamam Bile Yaptıramadı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Teşkilatı bugün Bulancak ilçesinde miting düzenledi.
Bulancak Meydanı'nda düzenlenen mitingte milletvekili adayları ve partililer katıldı.

CHP Giresun Milletvekili adayı Aykut Gezmiş mitingde yaptığı konuşmada, "AK Parti'ye yüklendi. 12 Haziran'da çocuklarımızın geleceğini oylayacağız, var mısınız hep beraber iktidarı değiştirmeye? Beş aydır dağ, taş, dere, tepe durmadan dolaşıyoruz, 'KÖYDES' dediler. '200 trilyon para harcadık' dediler. Çıktığım köylerin yüzde 10'un bir kısmının bedeli yapılmış geri kalanının yolları stabilize, çukur, çamur ve bozuk nerde bu para? Bu parayı nerde harcadınız?” dedi.

“Hakkımızı kim çaldı bizim” diyen Gezmiş “Zapsu çaldı, Zapsu'nun siyaseti çaldı. Zapsu'nun siyaseti Türkiye'yi esir almıştır. Bu bölgeyi de yangın yerine çevirmiştir. Trabzon'da, Ordu'da, Samsun'da ve Giresun'da birer milletvekilleri Zapsu'nun politikasıyla İstanbul'a göç etti. Bu bölge yangın yeridir yangın. AKP'nin, MHP'nin ve diğer siyasi partilerin projelerinde bir şey eksik o da insan. Projelerinde asfalt var, rafineri var. Bina var ama insan yok. Bizim projelerimizin tamamında insan var. Fatsa'ya 2010 yılında 422 tane gemi girmiş. Ünye'ye 438 gemi girmiş bunlar yan yana olan 2 ilçe toplam bu ilçelere 870 gemi girmiş. Giresun Limanı'na ise 136 gemi girmiş. Bu Giresun Limanı'nın nasıl terk edildiğinin, nasıl kömür deposuna çevrildiğinin belgesidir.

Canikli, Alucra'ya Bir Hamam Bile Yapamadı

Bu sayın Nurettin Canikli, var ya Alucra'ya gittim bir hamam bile yapamadılar dediler bize. İlçesine hamam yaptıramayan bir Grup Başkanvekili bu. Ülkemizin geleceği için tek bayrak için, tek millet, tek devlet için bu ülkeyi normalleştirmek için. Bu iktidardan kurtulmak için herkes eşini dostunu harekete geçirsin” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber