Ana Sayfa Genel Canikli, Belediye ve İlçe Başkanlarını Ağırladı

Canikli, Belediye ve İlçe Başkanlarını Ağırladı

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Belediye Başkanları ve İlçe Başkanlarıyla ayrı ayrı istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2017 Pazar 15:17
Canikli, Belediye ve İlçe Başkanlarını Ağırladı

Toplantılara Milletvekili Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu da katıldı. Başkent’te gerçekleştirilen toplantıda, belediye ve teşkilat çalışmaları değerlendirildi. 

İlk toplantısını belediye başkanlarıyla yapan Bakan Canikli, belediye başkanlarından ilçelerde yürütülen çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi aldı. 

Canikli, ilçe başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıda ise teşkilat çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu. İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli başkanlığında yapılan belediye başkanları ve ilçe başkanları toplantısında birlik ve beraberliğin pekiştirilerek, karşılıklı istişarede bulunulduğunu ifade etti.

YORUMLAR
 • yorum2018-01-06 05:01:23Ahmet

  Köy deyil !!! ilçe idi ama Türkiyeyi yönetip ilçesini bitiren köy eden başka bir siyasetçi gelmemiştir Alucraya. Büyük Erzincan depremi seller afetler bile Canikli ailesi kadar bu ilçeye zarar vermemiştir malesef. Buyüzdendir ki bu aile Alucranın Üzerinden Elini Çekmediği sürece Alucradan Bırakın Köyü mezra bile olmaz!

 • yorum2018-01-03 06:57:59AYNUR

  Orda bir köy var uzaktaa...O köy bizim köyümüzdür...Gitmesekte kalmasakta HİÇ BİR ŞEY YAPMASAKTA, Yapsakta olur yapmasakta... O köyy bizim köyümüzdür...

  Bu köy aslında daha iyi yerlerde olmalı !!!

 • yorum2017-12-31 13:14:11Muhammed BIYIKCI

  Bizim belediye başkanı nasil etmişte kendisi katılmış.
  Ben yerinde olsam encümenlerden birini yollardim.
  Kendisini gören cennetlik.
  Herhalde yeni yatırım projeleri peşinde..

 • yorum2017-12-31 08:58:48Yusuf Saraçoğlu

  Nurettin Canikli Ankara'dan kardeşi durmuş Canikli alucradan yönettiği sürece başta Alucra ve diğer ilçeleri sömürülmeyi ve yok olmaya mahkumdur Canikli son 4 senede Giresun'un bir çok ilçesini saten kaybettiniz şimdi milleti kandırmak için belediye başkanlarını topladin artık vereceğin sozlere millet inanmaz senin alucralidan ilk önce söz verip yapmadiklarin için özür dilemen lazım ama sende o düşüncenin olduğunu sanmıyorum

 • yorum2017-12-31 08:47:13Yusuf Saraçoğlu

  Bu toplantı resmen insanlarla alay edilme toplantısı eyyy Canikli ne yaptın alucraya verdiğin hangi sözü tuttunda belediyeye olmayan projeler hakkında bilgi alıyorsun 4 senedir senin seçtiğiniz belediye başkanı kaymakçı kaç defa koltuğuna oturdu Alucrada kaldı 2019 geldi tabi sıkıntılarda çoğaldı umarım Alucralı size gereğini yapar senin yönetimin alucrayi sömürdü ve yedi sen ilk önce bunun hesabını sor Canikli

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber