Ana Sayfa Genel Canikli, Giresun'un her yerinde sandıklar patladı!

Canikli, Giresun'un her yerinde sandıklar patladı!

3 dönem Giresun'dan Milletvekili seçilen AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, seçim sonucunu değerlendirirken, "Milletin zaferi" dedi.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2011 Salı 10:52
Canikli, Giresun'un her yerinde sandıklar patladı!

Giresun'da tarihi bir oyla seçimi kazanan AK Parti'nin Grup Başkanvekili ve 3 dönem üstüste Giresun Milletvekili olmayı başaran ismi Nurettin Canikli, seçim sonucunu Yeşilgiresun'a değerlendirdi. Dün ilçelere teşekkür gezisine çıkan Canikli yaptığı değerlendirmede, “Giresunlu istikrara oy vermiştir. Alınan sonuç milletin zaferidir. Bu böyle yorumlanmalıdır. Halk yönetimden de yapılan hizmetlerden de memnundur” dedi.

SONUÇ CHP VE MHP İÇİN FİYASKO

AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, seçim sonuçlarının CHP ve MHP açısından fiyasko olduğunu da kaydetti. CHP'nin yüzde 40'ı hedef koyarak yola çıktığını anımsatan Canikli, “CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun politikalarının doğru olmadığı ortaya çıkmıştır. Kılıçdaroğlu'na millet güvenmemiştir. Güvenmiş olsa idi daha fazla oy alırlardı. MHP içinde sonuç hüsran olmuştur” dedi.

MİLLET HİZMET EDECEK KADROYA OY VERDİ

Giresun'daki seçim sonuçlarının kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Canikli, “Giresunlu hemşerilerimiz hizmetlerimizden memnundurlar. Hizmet edecek kadroya oy vermişlerdir. Bizlere güvenmişlerdir. Bizde bunun gereğini yapacağız. Benim zaten son dönemim. Tüm gücümle daha çok çalışacağım. Seçim öncesinde söz verdiklerimizin daha da fazlasını yapacağız” diye konuştu.
Canikli, Giresun merkezde kendilerini bu seçim sürecinde daha iyi anlattıklarını, yaptıklarını ortaya koyduklarını belirtti ve "hiç hayal satmadık, vatandaş bize inandı, teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.Yeşilgiresun

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber