Ana Sayfa Siyaset Canikli: Hedef 4'te 4

Canikli: Hedef 4'te 4

Partisinin aday tanıtım toplantısında konuşan Ak Parti Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun'u Ankara'da en iyi şekilde temsil etmek için yeterli bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olduklarını belirtti.

Giriş Tarihi: 16 Nisan 2011 Cumartesi 00:45
Canikli: Hedef 4'te 4
Milletvekili Canikli, milletin ortak değerlerine sahip çıktıklarını belirterek, yeni dönemde de 4 vekille Giresun’a en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını kaydetti.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grup Başkan Vekili ve Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun’da milletvekilliği seçimini değerlendirerek,””Yarış AK Parti’nin 4. sıra adayı ile CHP’nin birinci sıra adayı arasında geçecektir” dedi.

Canikli, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) toplantı salonunda, AK Parti Giresun Milletvekillerini tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, 12 Haziran tarihinde genel seçimlerin yapılacağını hatırlattı. 12 Haziran tarihinde Türkiye’yi yönetecek olan kadroların, Türk Milleti’nin iradesi ve teveccühü doğrultusunda yeniden şekilleneceğini kaydeden Canikli, seçimlerin Türk halkı ve Türkiye’nin geleceğimiz için hayırlara vesile olmasını diledi.

Giresun’da, AK Parti milletvekili adaylarının belirlenmesi sürecinin tamamlanarak, 4 adayın şekillendiğini kaydeden Canikli, "Kuşkusuz Giresun ile ilgili partimizin adaylık süreci de tamamlanmış durumda. Adayların belirlenmesi sürecinde partimize çok büyük hem Giresun’da, hem de Türkiye genelinde teveccüh söz konusu olmuştur. Bir yarış yaşanmıştır. Gerçekten takdir edilecek örnek gösterilecek, son derece olgunluk içerisinde bir adaylık yarışı Giresun’da cereyan etmiştir" diye konuştu.

LİSTEDE OLMAYAN İSİMLER SEÇİM ÇALIŞMALARINA DESTEK VERECEK

"Listeler belirlendikten sonra aday adaylarımızın tamamı gösterdiği o yüce davranış biçimi beni gerçekten beni çok duygulandırdı" diyen Canikli, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hiçbir şekilde gönül kırıklığı yaşamadan, hepimiz tabi insanız sonuç itibariyle bir burukluk yaşanabilir. Bunu da doğal karşılamak gerekir. Ancak bu burukluğun kısa sürede ortadan kalkmasından sonra liste dışı kalan aday adayı arkadaşlarımız il başkanlığımıza başvurarak, seçim çalışmalarında kendilerine görev verilmesini istediler. Bu da bizim mutluluk verici bir hadisedir"

Canikli, AK Parti listesi dışında kalan milletvekilleri Ali Temür ve Hacı Hasan Sönmez’e, çalışmalarında teşekkür etti.

HEDEF 4’TE 4

Hedeflerinin seçimde Giresun’da 4 milletvekilliğini de kazanmak olduğunu aktaran Canikli, şunları dilegetirdi:

“12 Haziran’da millet iradesi yeniden tahakkuk edecek, bu 4 yıllık dönem için Giresun’u temsil edecek milletvekilleri seçilecek. Biz Giresun milletvekili aday adayları olarak Giresun’u, Ankara’da en güçlü şekilde temsil etmek için bilgi birikimine, imkana, tecrübeye, samimiyete sahibiz. Milletimizin çoğunluğunun sahip olduğu inancada sahibiz. O yüzden en ufak bir tereddüdümüz yok. İnşallah Giresun yeni dönemde eğer, hemşerilerimiz, milletimiz bu görevi bize tekrar verirlerse biz Giresun’u Ankara’da, 4 arkadaşımızla birlikte en iyi şekilde en güçlü şekilde temsil etmeye devam edeceğiz”

“Yarış AK Parti’nin 4. sıra adayı ile CHP’nin birinci sıra adayı arasında geçecektir” diyen Canikli, şunları aktardı:

“Bugüne kadar Giresun’un Ankara’dan isteyip de alamadığı hiçbir şey olmadı. Yeni dönemde de inşallah bu görev milletimiz tarafından verilirse yine aynı şekilde Giresun’un Ankara’dan alamayacağı hiçbir şey olmayacaktır. Bu kadro Giresun’u en iyi şekilde, milletimizin bizden beklediği tarzda inşallah temsil edecektir. Hedefimiz 4 milletvekili. Büyük ihtimalle, bizim dördüncü sıra adayımızla, CHP’nin birinci sıra adayı arasında Giresun’da yarış olacaktır. Yarış AK Parti’nin 4. sıra adayı ile CHP’nin birinci sıra adayı arasında geçecektir. İnanıyoruz ki, inşallah ipi göğüsleyen biz olacağız. 12 Haziran akşamında, Şengül hanımla da birlikte Ankara’ya gideceğiz. Bunun için ne yapılması gerekiyorsa, milletimize kendimizi daha iyi nasıl anlatmamız gerekiyorsa onu yapmalıyız. Bundan sonraki çalışmalarımızı da ev ev kişi kişi, geçmişte yaptıklarımızı, gelecekte de onların menfaatine olan hizmetlerimizin neler olduğunu anlatmalıyız”

Giresun ekspres
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber