Ana Sayfa Siyaset CANİKLİ'DEN YENİCE'YE KÖPRÜ ÇAMOLUK'A PARA YARDIMI

CANİKLİ'DEN YENİCE'YE KÖPRÜ ÇAMOLUK'A PARA YARDIMI

Giresun Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli"nin uzun soluklu çalışmaları meyvesini verdi. Çamoluk"a bağlı Yenice Beldesine 300.000 TL Köprü yapımı için ödenek gönderildi.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2010 Cumartesi 11:02
CANİKLİ'DEN YENİCE'YE KÖPRÜ ÇAMOLUK'A PARA YARDIMI
Köprü Yenice Beldesinini, Kelkit çayı üzerinden Şiran- Çamoluk yoluna bağlıyor. Köprünün ödeneği Kaymakamlık makamına tahsis edildi. Buda köprünün bir an önce yapılması anlamına geliyor.

T.B.M.M"ye girdiği günden beri Çamoluk"un sorunları ile yakından ilgilenen Nuretttin Canikli, uzun soluklu çalışamaları sonucunda Çamoluk"a bağlı Yenice Beldesine hayat verecek bir projenin daha altına imza attı.

Çamoluk - Şiran yolu güzergahında bulunan Yenice Beldesine 300.000 TL değerinde köprünün yapılması için Maliye Bakanlığında girişimlerde bulunan Canikli, gerekli yardımın alındığını belirtti.

Canikli"nin girişimleri sonucunda Maliye Bakanlığından Yenice Beldesi Belediyesine de ayrıca 25.000 TL yardım yapıldı.

Canikli konu ile ilgili şunları söyledi:"Çamoluk ilçemiz adına bir milat olacak olan Çamoluk-Şiran yolu için Yenice Beldemizde önem arzetmektedir. Yenice Beldemize gereken önemi verebilmek adına nacizane girişimlerde bulunarak köprünün yapılabilmesi için gerkeli yardımı almış bulunuyoruz, Çamoluklu ve Yeniceli hemşerilerime hayırlı olmasını temenni ediyorum"dedi.


ÇAMOLUK BELEDİYESİNE 40.000 TL

Giresun Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli Çamoluk"a bağlı Yenice Beldesine Çamoluk-Şiran yolu için yapılacak olan köprüye 300.00 TL ve 25.000 TL yardımın yanı sıra Çamoluk Belediyesi için de Maliye Bakanlığından 40.000 TL yardım gönderildiğini açıkladı.

Çamoluk"a yaptığı hizmetlerle her zaman Çamoluk ve Çamoluklu"nun yanında olduğunu gösteren Nurettin Canikli Çamoluk için Maliye Bakanlığından aldığı 40.000 TL ile Çamoluk sevdasını bir kez daha ispatlamış oldu.

Maliye Bakanlığından alınan 40.000 TL yardımın Çamoluk Belediyesine ulaştığını belirten Canikli, Çamoluk ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:Çamoluk ve Çamoluklular benim için çok değerlidir. Bundan dolayı Çamoluk"a karşı apayrı bir sevgim var. Çamoluk"u her zaman yakından takip ediyor ve Çamoluk"un daha güzel günler görebilmesi için tabiri caizse çorbaya tuz atıyoruz. Bu yardım Çamoluk için büyük bir yardım değil ama umarım bir yarayı saracaktır. Ayrıca müjdesini verdiğimiz Yenice Beldesine yapılacak olan köprü Çamoluklu hemşerilerim için hayırlı olsun, ben her zaman Çamoluk"un hizmetindeyim ve hiç bir zamanda bu sevdam vazgeçmeyeceğim,dedi.

Ali KÜRKÇÜ-Mustafa BAYINDIR
Çamoluk.net

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber