Ana Sayfa Siyaset CHP'den Havaalanı Reklamları Tepki

CHP'den Havaalanı Reklamları Tepki

CHP Milletvekili adayı Aykut Gezmiş, Giresun'da henüz havaalanının temeli dahi atılmazken, AK Parti'nin "Memleketime uçakla gidiyorum" yazılı reklam panolarını eleştirdi.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2011 Cuma 09:44
CHP'den Havaalanı Reklamları Tepki

CHP milletvekili adayı Aykut Gezmiş, OR-Gİ Havaalanı konusunda AK Parti’ye sert tepki göstererek “Hem söz verip yapmıyorlar, hem de olmayan hizmetleri reklâm panolarına asıyorlar” dedi. Gezmiş ayrıca  “Komşu iller plakalarının sayısı kadar açılış yaparken bizim milletvekillerimiz hala cek cak edebiyatı yaparak bal üretmeyen arı gibi vız vız ediyorlar” ifadelerini kullandı.   

SİZ GİRESUNLA DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?

CHP milletvekili adayı Aykut Gezmiş, “İktidarın 9 yılda Giresun’a çaktığı bir çivi yoktur” dedi ve AK Parti’nin ilan panolarındaki “memleketime uçakla gidiyorum, havayollarını halkın yolları yaptık” ifadelerinin yer aldığı afişlere tepki gösterdi.

Bulancak’ın köylerinde seçim çalışmalarını sürdüren Gezmiş, iktidarın milletvekillerini eleştirerek de, “Komşu iller plakalarının sayısı kadar açılış yaparken bizim milletvekillerimiz hala cek cak edebiyatı yaparak bal üretmeyen arı gibi vız vız ediyorlar. Benim bildiğim 9 yıllık iktidar partisi yapacaklarını değil yaptıklarını anlatır. Ama görülüyor ki AKP'nin Giresun'da anlatabileceği bir hizmeti, çakılı bir çivisi yoktur” ifadelerini kullandı.

Gezmiş, AK Psrti’lilerin söz konusu afişlerdeki ifadelerle adeta Giresun’la dalga geçtiklerini savunarak da, “Hem söz verip yapmıyorlar, hem de yapmadıkları hizmeti sanki yapmışlar gibi gösterip, bu şehrin halkıyla dalga geçiyorlar.”

OR-Gİ Havaalanının temelinin Mart ayında atılma sözünü Başbakanın verdiğini, ancak bu sözün tutulmadığını hatırlatan Gezmiş, “Halkımız bu masallara artık kanmıyor ve gerçekleri görüyor, 12 Haziran’da bu iktidara kırmızı kartı gösterecek” dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber