Ana Sayfa Güncel Cumhuriyet Resepsiyonuna Yoğun Katılım

Cumhuriyet Resepsiyonuna Yoğun Katılım

Cumhuriyetimizin 87. Yılı kutlamaları çerçevesinde Vali Mustafa Yaman tarafından verilen resepsiyona yoğun katılım oldu.

Giriş Tarihi: 29 Ekim 2010 Cuma 23:25
Cumhuriyet Resepsiyonuna Yoğun Katılım

Cumhuriyet Parkı Ayvasıl Tesislerinde bu akşam düzenlenen resepsiyona eşleriyle birlikte; Milletvekili Eşref Karaibrahim, Garnizon Komutan Vekili İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ufuk Özsoy, Belediye Başkanı Kerim Aksu, Cumhuriyet Başsavcısı Radi Akyol, Adalet Komisyonu Başkanı Halil Adıgüzel, Giresun Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ersan Bocutoğlu, Üniversite yöneticileri ve üniversiteyi temsilen 5 kız, 5 erkek öğrenci, Geçmiş dönem Milletvekilleri Ergün Özdemir, Rüştü Kurt, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, Askeri Erkan ve Yargı Mensupları, İl Emniyet Müdürü ve Emniyet mensupları, AK Parti İl Başkanı ve bazı yöneticileri, CHP İl Başkanı ve bazı yöneticileri, İl Genel Meclisi Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Özel İdare Birim Müdürleri, İl Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile İlçe Belediye Başkanları, Daire Müdür, Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri, Hastane Başhekim ve Yardımcıları, Milli Eğitim Mensupları, Okul Aile Birliği Başkanları, Basın Kuruluş Temsilcileri ve Basın Mensupları, OKS ve SBS’ de başarılı olan öğrencilerle öğretmenleri, Özel Dershaneler,  Noterler, Avukatlar, Siyasi Parti Temsilcileri, İl İnsan Hakları Kurulu Üyeleri, Banka Müdürleri, Giresun genelindeki tüm muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Yöneticileri, Şehit Aileleri, Gazilerimiz ve Yakınları ile ilgili Dernek Yöneticileri, Engellilerimizin kurmuş oldukları dernek yöneticileri ve engelliler, Kamu Yararına Çalışan Dernek Yöneticileri, Esnafa ve Sanatkârlar Birliği Odaları Temsilcileri, Meslek Odaları Temsilcileri, Ticaret Odası ve Ticaret Borsası Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Eczacılar, muhtaç çocukları okutan örnek aileler, ilimizde gelir ve kurumlar vergisinde ilk 10’a girenler, Milli Sporcular ve Antrenörler, Amatör Spor Kulüp Yöneticileri olmak üzere 2 binin üzerinde davetlinin katıldığı gözlendi.

Tüm konuklarını kızı Elif Nur Yaman ile beraber kapıda karşılayan Vali Mustafa Yaman, Resepsiyonun başlaması ile tüm davetlilerin masasını eşi Gülseren Yaman ile birlikte dolaşarak onlarla yakından ilgilendi. Resepsiyon sonunda Vali Mustafa Yaman, konukları tek tek uğurladı.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber