Ana Sayfa Güncel Darbe Fırsatcılığına Vatandaştan Tepki

Darbe Fırsatcılığına Vatandaştan Tepki

Türkiye ve Milletimiz 15 Temmuz gecesi büyük bir badire atlattı. Hainler emellerine ulaşmak için millete karşı taarruza geçmişken bu durumu fırsat bilen işyerine Giresun halkı tepki gösterdi.

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2016 Salı 22:43
Darbe Fırsatcılığına Vatandaştan Tepki

Darbe Girişimini Fırsat Bilen Petrolcüye Tepki

Giresun’da bir Akaryakıt istasyonu darbe girişiminden faydalanıp fiyatları tavan yaptı.

Darbe girişimi ile sokağa dökülen Giresun halkı araçlarına ne olur ne olmaz misali Akaryatık alarak depolarını full doldurdu. Bu esnada darbe girişimini fırsat bilip motorinin litre fiyatını 5.50 TL yükselten bir akaryakıt firması darbe girişiminden resmen faydalanmak istedi.

Darbe girişimini fırsat bilip yükselttiği akaryakıt fiyatlarına bu firmadan Akaryatık alan vatandaşlar adeta isyan etti.

OPET’TEN AÇIKLAMA GELDİ

Öte yandan bu olaylar sonrasında OPET Petrolcülük A.Ş’den bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada; “Giresun’da faaliyet gösteren bayimiz Doğramacılar Akaryakıt A.Ş, 15 Temmuz 2016 gecesi ülkemizde yaşanan olaylar sırasında, şirketimizin bilgisi dışında kendi inisiyatifiyle, şirketimizce bildirilen tavan fiyatın üzerinde, ticari etik ve ahlaka uygun olmayan satış yapmıştır. Kurulduğu günden bugüne ülkemiz ve milletimize hizmet etmeyi her şeyden üstün tutmayı ilke edinmiş şirketimizin bu anlayışına ve kurumsal kimliğine aykırı hareket eden bu bayimize, durum öğrenilir öğrenilmez gerekli müdahale yapılarak fiyatını düzeltmesi sağlanmış, akabinde de ekte göreceğiniz noter tasdikli ihtarname iletilmiştir.

Doğramacılar Akaryakıt A.Ş tarafından gerçekleştirilen bu haksız menfaat nedeniyle mağdur olan müşterilerimizin mağduriyeti ve uğradıkları zarar şirketimiz tarafından giderilmektedir.

Ülkemizin zor günlerinde tüm depoları ve bayileri ile aralıksız hizmet vermeye devam eden şirketimizce satışların kesinlikle aksatılmaması, tüketicilerimizin mağdur edilmeksizin hizmet verilmeye devam edilmesi tüm bayilerimize bildirilmiş ve hizmetlerimiz başarı ile devam etmiştir.”

YORUMLAR
  • yorum2016-07-20 01:41:07MEKAN 42 VATAN ALUCRA

    halk gitmesin akaryakıt almasın bak nasıl insafa gelir. fırsatcılar.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber