Ana Sayfa Kültür / Sanat DEMİRÖZÜ KÖYÜ PİKNİK GEZİSİNE BÜYÜK İLGİ

DEMİRÖZÜ KÖYÜ PİKNİK GEZİSİNE BÜYÜK İLGİ

Alucramızın Demirözü (Eşgüne) Köyü Derneği geleneksel piknik gezisini 30 Mayıs 2010 Pazar günü Bahçeköy Mehmet Akif Ersoy Mesire alanında gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2010 Perşembe 09:02
DEMİRÖZÜ KÖYÜ PİKNİK GEZİSİNE BÜYÜK İLGİ
Açılış konuşmasını Demirözü köyü dernek başkan yardımcısı sayın Hasan SARIYAR' ın yaptığı piknik şöleninde, tüm hemşehrilerimize bu güzel birlikteliği yaşattıkları için teşekkür ettiler. Güneşli bir günde yapılan piknik şölemizde en çok eğlenen çocuklarımızdı, şiir, şarkı yarışmaları yapıldı, yumurta düşürmeme yarışı ve çuval yarışı gibi aktivitelerle dolu dolu bir program yaşandı. Yöresel sanatçımız Ruşen Aydeniz söylediği türkülerle piknik alanını salladı, Mehmet Karaosman ve Gökhan Dalkılıç ile Palyaço üçlüsü çocuklarla ilgili aktivitelere yön vererek ortamın canlı ve renkli kalmasını sağladılar.

Olmazsa olmazımız davul-zurna ekibiyle oyun oynayan hemşehrilerimiz haftasonunu güzel bir şekilde geçirdiler. Ayrıca Piknik programına Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediye Başkan yrd. Özcan Tokel, Beyoğlu Ak Pati ilçe Başkanı Rustem Dindarol,Beyoğlu Belediyesi Meclis üyesi Necdet Bekçi, Alucra Kalkındırma ve Eğitim Başkanı Halil İbrahim Gülal, İl Genel Meclis Üyesi Gürkan Kırıcı, Alucra Kadınlar Birliği, Piyale Paşa Muhtarı Sabri Cömert etkinliği ziyaret etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber