Ana Sayfa Siyaset DEMOKRAT PARTİ ALUCRA'DA YENİDEN YAPILANIYOR

DEMOKRAT PARTİ ALUCRA'DA YENİDEN YAPILANIYOR

Doğru Yol Partili Anavatan Partililer ortak çatısı olan DEMOKRAT PARTİSİ altında bir araya gelmesi ile birlikte Türkiye Genelinde meydana gelen siyasi heyecan Alucra İlçesinde uzun yıllar aynı idealleri paylaşan iki ayrı siyasi partinin mensuplarının bir araya gelmesine sebep oldu.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2010 Çarşamba 23:18
DEMOKRAT PARTİ ALUCRA'DA YENİDEN YAPILANIYOR
 
Demokrat Partisi  Genel Merkezi tarafından Merkez Sağı Giresun İlinde toplama görevi çok kısa bir süre önce İl Başkanı Şaban Bulam’a verilmişti. Hemen sonra da Alucra’da Demokrat Parti  İlçe Başkanlığı fesih edilerek, görev uzun yıllar Anavatan Partisi İlçe Başkanlığını yapan ve  uzun zamandır siyasetten uzak duran  efsane siyasetçi Hüseyin Erdoğan’a verildi.

Demokrat Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Erdoğan yaptığı açıklama da;

"parti olarak hedeflerinin Merkez Sağın bölünmüşlüğünün ve parçalanmışlığının giderilmesidir. Siyasetteki dağınıklığın biran önce sona erdirilmesi, Türkiye’de güçlü bir milli iradenin ortaya konulması ve bunun sonucunda milleti ile devletin tüm kurumlarının barışık bir hale getireceğiz.Türkiye’de her geçen gün işsizliğin ve açlığın artığını görmekteyiz.Hiç bir şey eskisinden bugün daha iyi değildir.Siyasete dönüş felsefemizin altındaki yatan etkenler, kaygılarımız olduğu için bugün siyasi arenaya dönmüş bulunuyoruz. Demokrat Partisi Alucra da yapılacak ilk seçimlerde en güçlü siyasi parti olarak çıkacaktır. En iyi şekilde kimseyi dışarıda bırakmadan kimseyi soyutlamadan partimizin teşkilatlanmasını sağlayacağız.’’

Alucra Demokrat Partisi İlçe Yönetim Kurulu, İlçe Başkanı Hüseyin Erdoğan,  Dursun Bıyıkçı, Ali Osman Topkara, Murat Dokumacı, Zeynel Ekşi, Şeref Şimşek, Hüseyin Tütüncü, Dursun Karslıoğlu, Soner Köymen, Mustafa Karataş, Hüseyin Ayrılmaz, Cemal Demirci, İlyas Aslan, Orhan Türkmen, Mustafa Pala, Ahmet Duman, Harun Köymen, Şevket Karaçuha, Hidayet Bıyıkçı ve Durak Karslıoğlu’ndan oluşan kurucu üyelerden oluşmaktadır. 

Hüseyin Erdoğan Kimdir:

1949 yılında Doludere Köyünde Dünya geldi.(Babası Dervişoğlu Arif Ağa, Topal Osman Ağa’nın şöforüdür.) Ortaokul mezunudur.1986-1994 yılları arasında Anavatan Partisi Alucra İlçe başkanlığı görevini yaptı.1994-1999 yılları arası arasında Anavatan Partisinden Alucra İl Encümeni seçilerek bu görevi başarı ile yürüttü.Alucra’da ticaretle uğraşmakta.Beş çocuk babasıdır. 

Sayın Demokrat Partisi Alucra İlçe Başkanı Hüseyin Erdoğan ve ekibine, Demokrat Parti’ye başarılar dileriz. Türkiye ve Alucra için hayırlı  uğurlu olsun.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

CHP İlçe Başkanında Düşen Nüfusa Tepki

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber