Ana Sayfa Güncel Dernekler Birliğinden Tanışma Toplantısı

Dernekler Birliğinden Tanışma Toplantısı

Alucra Dernekler Birliği kuruluşundan itibaren başlattığı tanışma, kaynaşma, birlik ve beraberlik çalışmalarından birini daha gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2011 Pazartesi 09:05
Dernekler Birliğinden Tanışma Toplantısı

Miniatürk'te Başkan Osman Çoruh ve yönetim kurulunun düzenlediği yemekli toplantıda, Alucra'nın önde gelen iş adamları, yöneticileri, köy dernek başkanları ve gençleri ile bir araya geldi.

Toplantıya, Alucra Vakfı Başkanı Necdet Bekçi, Alucra İş adamları Derneği Başkanı Muammer Dövenci, Alucra vakfı gençlik kolları Başkanı Bilal Gülep, Alucra Eğitim Derneği Başkanı Tülay Dolu, Alucra Dernekler birliği kadın kolu başkanı Zeynep Menevşe, Gazeteci Mustafa Dolu, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği sağlıktan sorumlu yönetim kurulu üyesi Ahmet Gedik, Kelkit Vadisi Medya Ekibi, köy dernek bakanları ve iş adamları katıldı.

Sunuculuğunu Ömer Dindarol'un üstlendiği toplantının, açılış konuşmasını Dernekler Birliği Başkanı Osman Çoruh yaptı. Çoruh konuşmasında, "Hepiniz hoş geldiniz, bu toplantının amacı sizleri tanımak, hemşerilerimiz ile bir araya gelmek tanışmak,kaynaşmak ve sohbet etmektir.Niyetimiz iyi şeyler yapmak,memleketimize katkı sunmaktır. Onun için arkadaşlarımız ile yola çıktık. Zorluklara rağmen yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde projelerimizi açıklayacağız.Sizlerin desteği bize güç verecektir. Fakat şuan şunu görüyorum ki; derneğimiz yalnız değil. Bizi yalnız bırakmayıp davetimize icabet eden tüm konuklarımıza yine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum" dedi.

Alucra Vakfı Başkanı Necdet Bekçi konuşmasında birlik, beraberlik için Dernekler birliği ile beraber çalışacaklarını belirterek, vakıf olarak destek vereceğini belirtti. Aynı zamanda Dernekler birliği üyelerinin, vakıf mütevelli üyesi olduğunu belirterek, beraberce çalışacaklarını belirterek, yemekli toplantı için teşekkür etti.

Alucra Vakfı gençlik kolu Başkanı Bilal Gülep ve İş adamları derneği Başkanı Muammer Döğenci selamlama konuşması yaparak, başarılar dilediler.

Sadi Toygar
Kelkit Vadisi Medya Birliği

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber