Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Doğankent'e Alucra Modeli MYO

Doğankent'e Alucra Modeli MYO

Doğankent MYO Temel Atma Töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Okul projesi ise Alucra MYO'nu temel atma aşamasını getiren ekipten.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2010 Çarşamba 11:01
Doğankent'e Alucra Modeli MYO

Giresun üniversitesinin Doğankent Meslek Yüksekokulu binası temel atma töreni, 27 Temmuz 2010 Salı günü yapılan törenle gerçekleştirildi.

Ulaştırma Bakanı Binali YILDIRIM, Milletvekilleri Hacı Hasan SÖNMEZ ile Ali TEMÜR, İstanbul Milletvekili İbrahim YİĞİT,  Giresun Valisi Mustafa YAMAN, Cumhuriyet Başsavcısı Radi Akyol, Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Edip ÖZER, Doğankent ilçesi protokolü ile halkın katıldığı temel atma töreninin ardından, M.Y.O Binasını yaptıran Şirket yetkilileri Kolin Şirketi yetkilisi Naci KoloğluKoloğlu'na ve kardeşi Celal Koloğlu'na teşekkür eden Bakan Yıldırım, Şirket yetkilisi Celal Teşekkür plaketi verdi.Alucra Meslek Yüksek Okulu Giresun Üniversitesine Model Oldu

Alucra Meslek Yüksek Okulunun projesini çok beğenen Giresun Üniversitesi, Doğankent'e de bu projeyi önermiştir. Doğankent Kaymakamı Alucra Belediyesini arayarak projenin sahiplerini öğrenmiş, Alucra Belediyesi'de Projeyi yapan ekipten Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU ve Uğur PETEK'i arayarak katkı sağlamalarını istemiştir.
Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU'nu arayan Doğankent Kaymakamının destek talebi üzerine Projeler Doğankent Kaymakamı Naif YAVUZ'a gönderilmiştir. Temel bu projenin bir bloğu esas alınarak atılmıştır. Bina bittiğinde okulun her katı  550 M2 toplamda da 5250 m2 kapalı alanı olacaktır.Alucra Meslek Yüksek Okulu
Alucra.biz
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'da Karne Heyecanı

Alucra'da Karne Heyecanı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber