Ana Sayfa Eğitim / Sağlık DOKTORLARIMIZ DAYANIŞMA İÇİN BİRLİKTELER

DOKTORLARIMIZ DAYANIŞMA İÇİN BİRLİKTELER

Alucra, Şebinkarahisar ve Çamoluk'un bağrından yetişen değerli bilim adamları doktorlarımız, Prof.Dr. Tayfun Yücel'in, Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesi 2.Cerrahi kliniği şefi olarak atanması nedeni ile yapılan hayırlı olsun ziyareti için Kartal Devlet Hastanesinde buluştular.

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2010 Pazartesi 10:08
DOKTORLARIMIZ DAYANIŞMA İÇİN BİRLİKTELER
Prof.Dr. Tayfun Yücel'in Kartal Eğitim ve Araştırma hastanesine atanması sebebi ile,Üsküdar Anadolu hastanesi Başhekimi Op.Dr.Muharrem Kuzkaya,hastanenin atom karıncası müdürü Haydar Akın,başhekim sekreteri Seval Polat,Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği sağlıktan sorumlu başkan yrd.Ahmet Gedik ve Şebinmedya haber müdürü Sadi Toygar,Tayfun Yücel’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundular. Aynı hastanede Başhekim yrd. olarak görev yapan Alucralı Op.Dr.Muharrem Yağcıoğlu’da bu hayırlı olsun ziyaretine katılarak Prof.Dr. Tayfun Yücel'e başarılar dilediler.Prof.Dr. Tayfun Yücel 2.cerrahi kliniği şefi olarak görev yaptığı hastanede,ziyaret sırasında hazır bulunan, Çamoluklu Atalay Safi'de ameliyathane görevlisi olarak, hizmet vermektedir.

Üsküdar Anadolu hastanesi Başhekimi Op. Dr. Muharrem Kuzkaya’nın, çok önemsediği bu hayırlı olsun ve destek ziyareti, Yöremizin sağlık ve ilişkiler konusunda bir araya gelmenin, halka olumlu yansıyacağını ve bu ilişkileri verilecek sağlık eğitimleri ile ileriye doğru taşınacağının mesajları verildi. Ziyaret sırasında sağlık konularının ele alındığı, yöremizde çekilen doktor ve cihaz sıkıntıları ile ilgili neler yapılabileceğinin konuları görüşüldü.


Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof Dr. Tayfun Yücel; Kartal Eğitim hastanesinde 10 yıl evvel çalıştığını, buraya yabancı olmadığını söyleyerek, burada olmaktan mutlu olduğunu söyleyerek, hastalarıma en iyi hizmeti sunmak için buradayım, dedi.

Doktorların sohbeti sağlık olunca, orada bulunanlar bilgi sahibi oluyor, yararlı bilgilerinin sunulduğu sohbetin büyük kısmı yörenin sağlık üzerine genel sorunları konuşuldu, tartışıldı ve eğitim panelleri yapmak üzere dilek temenniler oluşturuldu.


Op.Dr. Muharrem Kuzkaya'da Çamoluk'lu olunca, Şebinkarahisar, Alucra, Çamoluk üçgeni tamamlanmış oldu. Doktorlarımız, Ahmet Gedik'e bu birlikteliği sağladıkları için özel teşekkür sundular Başhekim yrd. Op.Dr.Muharrem Yağcıoğlu, bu ziyaretin çok önemli olduğunu,Tayfun Hocanın buraya atanmasından çok mutlu olduğunu belirterek,misafirlere özel ilgi,alaka göstererek tekrar buluşmak dilekleri temennisi ile Tayfun Hoca ile beraber ziyaretçileri yolcu ettiler.


Şebinmedya-Sadi Toygar
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'da Karne Heyecanı

Alucra'da Karne Heyecanı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber