Ana Sayfa Güncel Durmuş CAN'a Veda Programı Düzenlendi

Durmuş CAN'a Veda Programı Düzenlendi

2003 yılından bu yana İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten sayın Durmuş CAN Ankara Yeni mahalle ilçesine tayin olup, ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak yeni görevine başlamıştır.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2011 Cuma 10:24
Durmuş CAN'a Veda Programı Düzenlendi

İlçemizde 1997 yılında Mehmet Akif Ersoy Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda göreve başlayıp çeşitli idare kademelerinde görev aldıktan sonra 2003 yılında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Durmuş CAN, Ankara Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü tayin oldu.

Görev aldığı süre zarfında İlçemiz Öğretmenevinin büyük çapta tadilatını Filiz Bulutcu hanımın desteğiyle yaptırarak İlçemize yakışır bir öğretmenevi kazandırmıştır. Ayrıca bu dönem içerisinde 4 derslikli müstakil anaokulunun, 16 derslikli TOKİ Şehit Er Zülkif Tekir İlköğretim okulunun ve yeni yapımı tamamlanan 12 derslikli Fatih İlköğretim Okulunun yapımı tamamlanmış olup İlçemiz eğitiminin uzun vadede fiziki anlamda sorunları ortadan kaldırılmıştır.

2011 yılı içerisinde Orta Öğretim Projesi kapsamında gelen 90.000 avro ile İlçemiz okullarının teknolojik anlamda donatılması sağlanmıştır. Görev yaptığı süre zarfında kademeli olarak İlçe Kaymakamımız Sayın Ünal KOÇ’un da destekleri ile eğitim kalitesi artırılmış SBS ve YGS’de başarı görünür artışlar sağlanmıştır.

İlçe Kaymakamımız Sayın Ünal KOÇ’un, Belediye başkanının, garnizon komutanının, cumhuriyet başsavcısının, askerlik şube başkanının, hakim bey’in, kurum amirlerinin ve değerli esnafların katılımıyla düzenlenen veda yemeğinde konuşma yapan Durmuş CAN, konuşmasında; görev yaptığı süre içerisinde desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamlarına, mesai arkadaşlarına, ayrıca bütün bu yatırımların gerçekleşmesinde  ve atamasının yapılmasında desteğini hiçbir zaman esirgemeyen AK Parti Grup Başkan Vekili Giresun Milletvekili Sayın Nurettin CANİKLİ  bey'e sonsuz saygı ve şükranlarını sundu. Ayrıca bu gecede kendisini yalnız bırakmayan değerli kurum amirlerine ve esnaf arkadaşlara teşekkürlerini belirtti.

Ardından İlçe Milli Eğitim adına Şube Müdürü Selim Baş Alucra’ya ve eğitime kazandırdıkları adına teşekkür etmiş yeni görev yerinde başarılar diledikten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  Okul, Kurum Müdür  ve  Müdür Yardımcıları adına Durmuş CAN’a hediye takdiminde bulunmuşlardır. Ardından İlçe Kaymakamımız Sayın Ünal KOÇ başarılarından dolayı teşekkürlerini belirtmiş kendisini plaket ile onure etmiştir.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alucrahaber.com olarak Sayın Durmuş CAN'a yeni görev yerinde ve hayatında başarılar temenni ederiz.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber