Ana Sayfa Genel Efsane Başkanla Yola Devam

Efsane Başkanla Yola Devam

Alucra Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odası olağan genel kurul toplantısını geçtiğimiz hafta Alucra'da gerçekleştirdi. Esnaflar Suat Aybar'la yola devam kararı aldı.

Giriş Tarihi: 15 Ocak 2018 Pazartesi 15:29
Efsane Başkanla Yola Devam

Esnaflar Suat AYBAR'la Devam Dedi

239 delegesi olan Alucra Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odası 170 üyenin katılım sağladığı seçimde Başkan Suat Aybar 121 üyenin oyunu alarak yeniden başkan seçildi.

Divan üyeliklerini Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Kara ve katip üyeliklerini Dursun Karslıoğlu, Fatih Gündüz, Aslan Bodur ve İbrahim Akın'ın yaptığı seçim Alucra Öğretmen Evinde gerçekleşti. Genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından sırası ile gündem maddeleri okundu, mevcut yönetim ibra edildi ve seçime geçildi. Tek liste ile seçime giden Suat Aybar Alucra Esnaf Sanatkarlar Şoförler ve Otomobilciler Odasının tekrar başkanı seçildi.

Suat Aybar başkanlığındaki liste Yıldırım Türkmen, Fazlı Bodur, Ali Yağcıoğlu, Cemal Demirağ, Ahmet Yüyücü, İbrahim Akın'dan oluştu. Denetleme kurulunda Ayhan Bodur, Mehmet Selim Uçar ve Turgut Demirci yeraldı.

Başkan Suat Aybar,  "İlçemize esnafımıza hizmet etmek için tüm enerjimizle çalışmaya devam ediyoruz. Alucra'da esnaflarımızın özellikle Kosgeb gibi bir çok hibe projelerinden istifade ettirmek, esnaflarımızın sıkıntılarına çare olmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Beni ve yönetim üyelerimi bu göreve layık gören, oy veren vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da esnaf ve sanatkarımızın yanında olacağız. Alucramıza hayırlı olsun" dedi.

Alucrahaber.com olarak Suat Başkana ve yönetimine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
 • yorum2018-01-20 08:14:55Mehmet Tiryaki

  Hayırlı olsun başkan

 • yorum2018-01-17 15:05:44Alucralı

  Umarım bu başkanlık kısa sürer de 2019 da belediye başkanı olarak görürüzz. Bırakın İstanbul yetmedi AMERİKADAN gelecekleri. bize bizden lazım.

 • yorum2018-01-17 00:18:19zafer tuna şen

  ŞU DAYIMI ALUCRAYA BELEDİYE BAŞKANI YAPIN KARDEŞİM BÖLGE Bİ ADAM GİBİ BAŞKAN GÖRSÜN

 • yorum2018-01-16 02:23:14Mehmet KÜÇÜK

  Hayırlı olsun Kardeşime başarılar dilerim.

 • yorum2018-01-16 01:17:46Barış Bıyıkçı

  Başkanım başarılarınızın devamını diliyorm.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber