Ana Sayfa Eğitim / Sağlık "EĞİTİME HİZMET ÖDÜLÜ" REFİK BULUTÇU'YA VERİLDİ

"EĞİTİME HİZMET ÖDÜLÜ" REFİK BULUTÇU'YA VERİLDİ

Alucra Turan BULUTCU Meslek Yüksekokulu'nun yeni hizmet binasını kısa zamanda yapılması ve kısa zamanda bitirilerek Giresun Üniversitesine hibe eden, Alucralı eğitim gönüllüsü ve işadamı Refik BULUTCU'ya,Giresun Medya Platformu tarafından verilen "EĞİTİME HİZMET" ödülü Alucra.com imtiyaz sahibi ve Şebin Medya yazarı gazeteci Tülay Dolu tarafından verildi.

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2010 Salı 07:46

Alucra Vakfı genel kurulu sonrası yapılan onurluk töreninde Tülay Dolu “size bu ödülü Alucra Meslek Yüksek Okuluna yapmış olduğunuz katkılardan dolayı veriyoruz. Sizin yapmış olduğunuz hizmetlerin karşılığı olarak bu plaket size yetmez. Alucra’nın vefakâr ve cefakâr insanları sizin gayretlerinizi unutmayacak. Tarihe altın harfler ile yazılı bu Eğitim hizmetini gelecek kuşaklar hayırla yad edecekler. Bu plaketi bunun hatırasına olarak lütfen kabul ediniz” dedi.

Refik Bulutçu konuşmasında; Giresun Medya Platformuna teşekkürlerini sunarak, çok güzel işler yapıyorsunuz, yolunuza devam edin, ayrıca Alucra’nın gelişmesi için hizmet eden ve  emek sarf eden herkese şükranlarımı sunuyor, bana verilen bu plaketi burada onlar adına da alıyorum'' şeklinde konuştu.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber