Ana Sayfa Güncel Eğribel Tünelinde 2 Km Aşıldı

Eğribel Tünelinde 2 Km Aşıldı

Giresun Valisi Hasan Karahan yaptığı açıklamada Eğribel Tünelininde 2 km'lik bir mesafe kat edildiğini belirterek, çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2016 Cumartesi 14:39
Eğribel Tünelinde 2 Km Aşıldı

Eğribel Tünelinde 2 Km Aşıldı

Giresun Valisi Hasan Karahan yaptığı açıklamada Eğribel Tünelininde yaklaşık 2.km lik bir mesafe kat edildiğini belirterek, çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Karahan gazetecilere yaptığı açıklamada; "Giresun bizim dolu dolu 3 yıl yaşadığımız şehrimiz. Havalimanının açılması ve Eğribel Tünelinin temelinin atılması bizim için güzel bir anı. Eğribel Tünelinde yaklaşık 2 km'lik mesafe kat edildi" diyerek çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Ordu-Giresun Havalimanının önemine de değinen Vali Karahan “Havalimanı en önemli yatırımlardan. Geçen sene açıldı. Keşke imkan olsaydı da 20-30 sene önce havalimanı olsaydı. Giresun, Ordu şimdi çok farklı bir yer olurdu. Neyse ki çok şükür bu zamanda oldu. Şimdi günlük 23 seferiyle ciddi bir havalimanımız var. Bundan faydalanacağız. Her alanda büyük bir ivme kazandırdı.  Bulancak’ta Organize Sanayi Bölgemiz var tamamlanmak üzere. Oda ciddi bir istihdam sağlayacak. Yavaş yavaş Giresun’daki potansiyeli harekete geçireceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber