Ana Sayfa Güncel Elektrik Kesintilerine Cevap Geldi

Elektrik Kesintilerine Cevap Geldi

Sitemizin editörlerinden Kadir BEKİROĞLU'nun ilçemizdeki Elektrik kesintilerine "DUR" demek adına Giresun Valisi Mustafa Yaman Bey'e yolladığı dilekçeye cevap geldi.

Giriş Tarihi: 3 Kasım 2010 Çarşamba 15:24
Elektrik Kesintilerine Cevap Geldi

İlçemizde 1 yıldır aralıksız yaşanan Elektrik kesintilerine son olarak ilçe hastahanesinde yaşanan aksaklıklar ve diyaliz hastaların yaşadığı insanın içini açıtan tradejik görüntüleri karşısında çözümün Kaynak noktası olan Tedaş İl Müdürü Köksal Çamaltı'na ve  Giresun Valisi Mustafa Yaman Bey'e birer yazı yollamıştık.

Köksal Çamaltı yaptığı açıklamada olayın kendilerini aştığını ve 2005'te
göreve geldiğinde ilk tespitinin Alucra'nın yaşadığı bu sorunu çözmek olduğunu, bu sorunun çözüm noktasınında Samsun TEİAŞ yetkilileri olduğunu ancak onlar trafo kurulma kararı alması gerektiğini belirtmiş, kendisinin geçtiğimiz Eylül ayı sonunda da görevi bırakacağı için görüştüğümüz tarihde ve sonrasında ilçenin bu sorunu karşısında ilgilenmemişti.

Aynı yazıyı Giresun Valisine yollamıştık. Vali bey konuyla alakalı Alucra Kaymakamlığı ve Alucra İlçe Hastahanesinden durumla alakalı bir rapor istemiş, raporun sonucunuda sitemiz editörlerinden Kadir BEKİROĞLU'na iletmiştir.

Şimdi bu sorunumuza karşı
Yeni Tedaş İl Müdürü Beytullah Özbayram, Çoruh Elektrik Şirket Müdürü Muharrem Emral ve Aksa Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş'dan gelecek cevabı bekliyoruz...

İşte cevap olarak gelen yazıyla Elektrik sorununu Valilik, Alucra Kaymakamlığı ve İlçe Hastahanesi Başhekimi kanalıylada tescil ettiğimiz dilekçenin cevabı...


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber