Ana Sayfa Genel Engelleri Birlikte Aşalım

Engelleri Birlikte Aşalım

Alucra Gelişim Platformu engelli kardeşlerimizi bu toplum içinde yaşadığını ortamlarda bizlerden hiç bir farklarının olmadığı göstermek ve onlara moral ve motivasyon vermek için 17 Nisan 2011'de bir program icra edecek.

Giriş Tarihi: 11 Şubat 2011 Cuma 12:01
Engelleri Birlikte Aşalım

Günlük yaşamımızda engelli bireylerle muhakkak karşılaşmışızdır. Kimi zaman elindeki beyaz bastonuyla yürüyenleri, kimi zaman işaretlerle etrafındakilere derdini anlatmaya çalışanları, tekerlekli sandalye ile kaldırımları ve pek çok engelleri aşmak için zahmet çekenleri.. İşte bu kişilerin ne gibi dertleri, sıkıntıları var? Acaba eğitim görüyorlar mı, eğitim görmeleri için neler yapmak gerekir hiç düşündük mü?

Alucra Gelişim Platformu Olarak bu konuda bir çalışma  yapmayı hedefledik ve Sivil toplum kuruluşlarımızın ve Toplumumuzun Bu kardeşlerimiz üzerine dikkatleri Çekmek ve onlarında bu toplum içinde yaşadığını Bizlerden Hiç bir Farklarının Olmadığı göstermek ve onlara moral ve motivasyon vermek, sıkıntıları ve dertleriyle yakından ilgilenmek için  önümüzdeki Nisan ayı içerisinde bir program yapmayı planladık. 17 Nisan 2011 günü Alucra Doludere Köyü Derneği binasında saat: 13:00 - 17:30 arasında gerçekleşesecek olan programa  Tüm Alucralı ve engelli olan arkadaşlarımız, yakınlarını davetlidir.
 
Bu programla ilgili tüm engelli arkadaşlarımızın bize ister dernek Başkanları aracılığıyla isterse  alucragelisim@gmail.com e-mail adresinden bize ulaşabilirler.

Program ile ilgili tüm detaylar Alucralı Hemşerilerimize Duyrulacaktır .
 
Alucra Toplumsal Gelişim
Platfomu Yönetim Kurulu


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber