Ana Sayfa Güncel Esnaf Odasından Başkan Kaymakçı'ya Ziyaret

Esnaf Odasından Başkan Kaymakçı'ya Ziyaret

Alucra Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Suat Aybar ve yönetimi Alucra Belediyesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 8 Şubat 2018 Perşembe 15:10
Esnaf Odasından Başkan Kaymakçı'ya Ziyaret

Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Suat Aybar, yaptığı ziyarekle alakalı olarak şunları ifade etti:

"1 ay önce gerçekleştirdiğimiz kongremiz sonrasında yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla ilçemizdeki Taksici Esnafının sorunları görüşmek, önerilerimizi ve taleplerimizi iletmek için Belediye Başkanımız Asım Kaymakçı'yı ziyaret ettik. Ziyarette ilçemizde kurmak istediğimiz yeni hastane ve yeni hükümet konağı önünlerine taksi duraklarını ayrıca ilçe merkezinde 7/24 hizmet verecek taksici esnafımızın modern durak taleplerini ilettik. Esnaflarımızın araçlarını park ettiği alan var fakat durakları yoktu. Bizde Esnaflar Odası olarak Belediye Başkanımızdan bu talebimizin yanında Hükümet Konağı durağı haricindeki tüm duraklarda 7/24 ilçemize hizmet verecek taksilerin olması için çalışmalar yaptığımız kendilerine ilettik. En kısa sürede ilçemize, esnaflarımıza yakışır duraklar yapılacaktır" dedi.

YORUMLAR
  • yorum2018-02-12 15:35:38ALUCRALI ALUCRALI

    Değrli SUAT abim yalnış yerdesin onlardan süt değil bit bile çıkmaz;; kelin ilacı olsa başına sürer;gerçi bizim başkan kel değil ama olsun ;kel başıma fes başıma.

  • yorum2018-02-09 00:52:46Bengü Yılnaz

    Hoşgeldinemi gitmişler

  • yorum2018-02-08 08:29:53Yusuf Saraçoğlu

    Alucraya taksi durağı düşündürücü yıllardır yapılmadı seçim umudu olarak istenmiş yav arkadaş bu Asım Kaymakçı Alucraya ne yaptıkı sadece yıktı kırdı parçaladı harabeye çevirdi Alucrayı. Ben bir Alucralı olarak utanırım yarım yamalak kalan işlerden bu başkandan hizmet istemeye kimlere kalmış güzel Alucram yediler bitirdiler yazık çok yazık

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

İlçe Yöneticileri Karabörklü Gençleri Yalnız Bırakmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber