Ana Sayfa Güncel ESNAF SANATKARLAR'DA 1 OY FARKLA SUAT AYBAR

ESNAF SANATKARLAR'DA 1 OY FARKLA SUAT AYBAR

Alucra Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurul toplantısını 31.01.2009 tarihinde yaptı. Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlık görevini Suat Aybar 1 oy fazlasıyla üstlendi.

Giriş Tarihi: 1 Şubat 2010 Pazartesi 14:28
ESNAF SANATKARLAR'DA 1 OY FARKLA SUAT AYBAR

Seçime iki listenin çıkması kıyasıya bir seçim yaşanmasına vesile oldu.
Hayrettin Yelek ve Suat Aybar'ın listesi seçime renk kattı. Divan Başkanlığını Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Kara’nın yaptığı genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından sırası ile gündem maddeleri ibra edildi ve seçime geçildi.

Seçim sonucu 66'ya karşı 67 oyla 1 oy fazlasıyla başkanlığa seçilen Suat Aybar, teşekkür konuşması yaptı. Sitemiz yetkilileri ile irtibata geçen Suat Aybar şunları ifade etti:


"Her zaman olduğu gibi bundan sonra da üyelerin yanında bulunacağını belirterek, beni başkanlığa layık gören tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da esnaf ve sanatkarımızın yanında olacağım. Alucralıya da şunu müjdeliyoruz. 1 Şubat 2010 tarihinden itibaren Sanayi ve Ticaret Bakanlığından alınan izin ile ilçemizde hem ehliyet hemde plaka tescili verilmiştir. Bu plaka ve ehliyet için şöforler odası olması gerekiyordu, yapılan çalışma ile odamızın adı Alucra Esnaf Sanatkarlar Şöforler ve Otomobilciler odası olarak değişti, bundan sonra plakamızda burada çıkacak" dedi.


Yeni oluşan Yönetim Kurulu Başkanlığına Suat Aybar seçilirken, Asil Üyeler: Osman Nuri Canikli, Ramazan Bekiroğlu, Oktay Metinyurt, Muhsin Ekşi, Süleyman Evren, Hüseyin Evren

Seçimde diğer aday Hayrettin Yelek'in Listesi şu isimlerden oluşuyor: Hayrettin Yelek, Süleyman Yaşkın, Dursun Karslıoğlu, Temel Çakıroğlu, Murat Yurt, Kenan Karasakal, Vehbi Usta
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Okul Arkadaşlarından Şehit Ailesine Ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber