Ana Sayfa Güncel ESPİYE TAMAM KURTBELİ NE ZAMAN?

ESPİYE TAMAM KURTBELİ NE ZAMAN?

Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir, belde yolunun Karayolları ağına alınmasında emeği geçen yetkililere teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2009 Cuma 10:10
ESPİYE TAMAM KURTBELİ NE ZAMAN?

Özdemir, yaptığı açıklamada, belde yolunun Karayolları ağına alınmasının kaçınılmaz olduğunu AK Parti İl Teşkilatına anlattıklarını belirterek,"Onlar da bu çalışmanın gerekliliği konusunda hem fikir olunca, yoğun bir çalışma başlattık. Bunun üzerine AK Parti Grup Başkanvekili ve Giresun Milletvekilimiz Sayın Nurettin Canikli'nin girişimleriyle Karayolları Trabzon 10. Bölge Müdürlüğü ile Karayolları Genel Müdürlüğü'nün konuyla ilgili çalışmaları sonuçlandırılmıştır. Artık Espiye-Soğukpınar beldesi yolu, Karayolları ağına alınmıştır" dedi. Özdemir, emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederek, yolun bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

KURTBELİ NE ZAMAN?

Sayın Vekilimizden Kurtbeli Yolu'nun ne zaman Karayolları ağına alacağını ilçe halkı olarak öğrenmek istiyoruz. İlçenin kaderini değiştirecek ve 100 yıllık hayal proje olarak nitelendirilen Kurtbeli Yolu Projesi, Alucralılar tarafından açılacağı günü sabırsızlıkla beklemektedir.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber