Ana Sayfa Genel Geçmiş Olsun Ahmet Gedik

Geçmiş Olsun Ahmet Gedik

Geçen dönem Şebinkarahisar Dernek Başkan Yardımcısı olan Ahmet Gedik Bey geçirdiği ameliyat sonrası evinde istirahate çekildi.

Giriş Tarihi: 1 Mart 2011 Salı 15:05
Geçmiş Olsun Ahmet Gedik

Alucra, Çamoluk, Şebinkarahisar sevdalısıı olan bu değerli büyümüz Sağlık alanında yaptığı güzel hizmetlerle adından sıkça bahsettirdi.

Ajandasında Alucra, Çamoluk, Şebinkarahisarlı değişik uzmanlık alanlarından 180'e yakın doktor, 160'a yakın sağlık memuru, 80'e yakın hemşire ve 60'a yakın yöneticinin ismi, adresi ve telefonu bulunan Ahmet Gedik, hemşerilerimiz ile sağlıkçılar arasında köprü vazifesi görmektedir. Sağlıkla ilgili konularda hemşerilerimizi elinden geldiğince bilgilendirerek adeta gönüllü danışmanlık hizmeti veren Sayın Ahmet Gedik, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma derneğinden iki defa üstün hizmet başarı plaketi almanın onuruyla, yapmış olduğu hizmetleri büyük bir aşkla yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

Sağlık sektöründe çalışan tüm Alucra, Çamoluk, Şebinkarahisarlı doktorlar ve sağlık personelleriyle iletişim halinde olan ve memleket sevdalısı bu ağabeyimizi son olarakda Çamoluklu hemşehrimiz Üsküdar Anadolu Hastahanesi Başhekimi Op. Dr. Muharrem Kuzkaya, hastanenin gülen yüzlü müdürü Haydar Akın, Çamoluk Taşdemir köyü Derneğinin eski Başkanı Çavuş, Ahmet Gedik'i hasta yatağında ziyaret ederek moral takviyesi yaptılar.

Alucrahaber.com olarak değerli ağabeyimize tekrar geçmiş olsun diliyoruz.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halı Saha İhale Ediliyor

Halı Saha İhale Ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber