Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Gelişim Platformu Seminere Devam Ediyor

Gelişim Platformu Seminere Devam Ediyor

Alucra Toplumsal Gelişim Platformu tarafından, Köy Dernekleri ile birlikte organize edilen "Günümüz Çağında Dernekcilik" konulu seminerin 2.si Alucra Armutlu Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2010 Çarşamba 23:42
Gelişim Platformu Seminere Devam Ediyor


27.11.2010 tarihinde Armutlu Köyü Derneğinde Eğitimci yazar Yılmaz SÖNMEZ tarafından verilen seminerde "Günümüzde STK’ların önemi, Niçin Derneğimize sahip çıkmalıyız, Derneğimizde neler yapmalıyız, yöresel bir dernek nasıl olmalıdır" konuları işlendi.

Seminere Alucra Gelişim Platformu üyeleri ve Armutlu Köyü Derneği Üyeleri katıldı. Armutlu Köyü bayanlarının seminere gelerek "Dernekcilik" adına böylesine önemli bir seminerde yer almaları herkesi memnun ederken  seminere katılmalarından ötürü Eğitimci yazar Yılmaz SÖNMEZ salonda bulunan tüm bayanlara kendi kitabını hediye etti.

Seminerin sonunda ise Platform Başkanı Mücahit Şerbetçi platform adına Armutlu Köyü Dernek Başkanı Mehmet PATKAVAK'a bir  Eğitim Beratı takdim etti. Bu tip çalışmaların Derneklerimizde sık sık tekrarlanması gerektiğini dile getiren Mehmet PATKAVAK, bu organizasyona öncülük edenleri ve davete icabet eden tüm misafilere teşekkür etti.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber