Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Gençlik Kariyer Eğitimleri Başlıyor

Gençlik Kariyer Eğitimleri Başlıyor

Giresun Dernekleri Birliği tarafından kurulan, Giresun Gençlik Derneği tarafından oluşturulacak olan "Kalite ve Kariyer Merkezi" ilk eğitimi ile start alıyor.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2011 Çarşamba 11:19
Gençlik Kariyer Eğitimleri Başlıyor

“Toplumda Sivil Toplum Kuruluşlarının Önemi” konusunun işleneceği ilk konferans, Yönetim Danışmanı Yılmaz Sönmez tarafından verilecek. Konferans önceden bilgi vermek kaydı ile herkese açık olacak. Giresun ilimizin bütün ilçelerinden katılımcıların bulunacağı konferansın büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Bazen bir iş adamımızın, bazen bürokratımızın tecrübe aktarımlarının da gerçekleştirileceği konferanslar, Giresun Dernekleri Birliği ve Giresun Gençlik Derneği tarafından gerçekleştirilecek. Farklı konularda sürdürülecek konferansların, gençlerimiz için bir ışık olması bekleniyor. Alucralı gençlerimizinde ilçeyi temsilen dernek yöneticilerimizden Kadir Bekiroğlu ile de irtibata geçmelerini rica ederiz.

Konferansa katılmak isteyen Giresunlu gençlerin zafer_sibic@hotmail.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir ve kadirbekiroglu@gmail.com adresine, ad ve soyad, ilçe, bitirdiği ve ya okuduğu okul ile bölümü, cep telefon numarası ve ikametgâh adresinin yazılı olduğu bir mail gönderilmesi yeterli olacağı bildirildi.

Konferans Yeri ve Tarihi:

Konferans; 20 Şubat 2011 Pazar günü Saat: 10.30’da

Ferah Mahallesi, Ferah Caddesi No. 82/1 (K.Çamlıca) Üsküdar, İstanbul


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'da Karne Heyecanı

Alucra'da Karne Heyecanı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber