Ana Sayfa Eğitim / Sağlık GENÇLİK KOMİTESİNDEN DOLU DİZGİN BİR SEMİNER

GENÇLİK KOMİTESİNDEN DOLU DİZGİN BİR SEMİNER

Alucra Vakfı Gençlik Komitesi Tanıtım Medya ve Organize Birim Başkanlığı tarafından tertiplenen "Başarı ve Motivasyonda Kişesel Gelişimin Önemi" isimli seminer beklenen ilgiyi fazlasıyla gördü.

Giriş Tarihi: 15 Aralık 2009 Salı 09:50
GENÇLİK KOMİTESİNDEN DOLU DİZGİN BİR SEMİNER
12.12.2009 tarihinde Alucra Vakfı Hizmet binasında gerçekleştirilen Kişisel Gelişim Seminerine Gençlik Komitesi yönetimi ve  çok sayıda davetli katıldı.

Yaklaşık 3 saat süren ve 200 kişinin katıldığı seminere Münir Arıkan hocamızın enfes üslubu ve anlattıkları seminere gelen insanlar tarafından büyük bir beğeni ile takip edildi. Seminer sonunda bizleri kırmayıp davetimize yoğun temposuna rağmen evet diyen Münir ARIKAN hocamıza katkılarından dolayı Gençlik Komitesi tarafından plaket verilmiştir. Bu plaketi de bizleri yalnız bırakmayan değerli büyüğümüz sayın Arif DEDE hocamız takdim etmiştir.

Seminerimize icabet eden Arnavutköy Milli Eğitim Müdürü sayın Arif DEDE, İstanbul İl Genel Meclis Üyesi sayın Ahmet DOKUMACI, Alucra Eski Milli Eğitim Müdürü sayın Osman DİKBAŞ ve Beyoğlu Belediyesi Meclis Üyesi sayın Necdet BEKÇİ ile bir çok hemşehrimiz katıldılar. Katılımlarından dolayı herkese Gençlik Komitesi Yönetimi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Seminerimizin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi değerli ağabeyimiz Mustafa DİNDAROL ve Mahmut YELEK hocamıza da şükranlarımızı sunarız.Haber: Alucra Gençlik Komitesi
Resimler: Tülay DOLU
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber