Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Giresun Gençlik Derneği Çalışmalarına Hız Verdi

Giresun Gençlik Derneği Çalışmalarına Hız Verdi

Giresun Dernekleri Birliği bünyesinde kurulan ve çeşitli Giresun Sivil Toplum Kuruluşlarından burs almış, eğitimleri esnasında derece yapmış, yüksek lisansını tamamlamış ya da özel başarı sağlamış üniversite öğrencilerimizin ağırlıklı olduğu Giresun Gençlik Derneği çalışmalarını hızlandırdı.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2011 Salı 09:17
Giresun Gençlik Derneği Çalışmalarına Hız Verdi

22.01.2011 tarihinde Giresun Gençlik Derneği Merkezi’nde yapılan toplantıda, yapılması düşünülen faaliyetlerin planlanması ile ilgili önemli bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Çalışmalara katılmak isteyen Giresunlu gençlerimizin bir an önce kayıtlarını yaptırmaları istendi. Şubat 2011 ayı içinde de önemli bir konferans düzenlenmesine karar verildi. Giresun Gençlik Derneği Başkanı Şuayip Köse, il dışında bulunduğundan, toplantıya Giresun Dernekleri Birliği Başkanı Halil KÜTÜK başkanlık etti.

Toplantıya katılan Giresun Dernekler Birliği Başkanı Halil Kütük, "Giresun ilimizle ilgili geleceği plânlamak üzere, Giresun Gençlik Derneği’ni kurduk. Derneğin yönetimine seçilen kardeşlerimizin tamamı Üniversiteli. Hemen hemen bütün ilçelerimizden temsilciler alındı. Giresun ilimiz ile ilgili Şimdiden 30 kişilik süper bir ekip oluşturuldu, bundan sonra yüzlerce gencimizi bir araya getirerek, bir kalite ve kariyer merkezi oluşturup, gençlerimizi çok daha iyi noktalara hazırlayacağız. Gerek Giresun Dernekleri Birliği, gerekse Giresun Federasyonu olarak bu çalışmayı çok önemsediğimizin bilinmesini isterim" diyen Kütük, bu çalışmaların Giresun'umuz ve tüm ilçelerimiz için hayırlı olmasını temenni etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber