Ana Sayfa Kültür / Sanat GİRESUN MEDYA PLATFORMU GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYOR

GİRESUN MEDYA PLATFORMU GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYOR

Feshane ''GİRESUN GÜNLERİNE'' Rekor ziyaretçi bekleniyor.Yerel basının fedakârlığı, ülkesi için, memleketi için.

Giriş Tarihi: 18 Mart 2010 Perşembe 00:02
GİRESUN MEDYA PLATFORMU GÜÇ BİRLİĞİ YAPIYOR

Başbakanın, bakanların, milletvekillerinin, belediye başkanlarının, sivil toplum örgütlerinin ünlü sanatçıların ve en önemlisi Giresun'luların rekor denecek şekilde gelmesi beklenen 9–10–11 Nisan tarihlerinde Feshane’de yapılacak.

"Giresun Günlerine" hazırlanan Giresun Medya Platformu toplantılarını Giresun ilçelerinin sivil toplum örgütlerinin merkezlerinde yaparak "birlikten kuvvet doğar" ilkesiyle hareket ederek Giresun'un tanıtımına büyük katkı sağlıyor ve "Giresun Günlerine" tüm hızı ile hazırlanıyor. Giresun halkına daha iyi hizmet etmek için, yükümüz ağır diyorlar. Bu yükü sırtlamak için, Giresun Federasyonu ve "Giresun Günleri" organizatörü ile birlikte hareket etme gereği duydular. Çünkü aynı zamanda bir kamu görevi yapmakta olan basının toplumu bilgilendirmek, aydınlatmak, Giresun ve ilçelerinin sorunlarına sahip çıkıp, çözüm bulunması konusunda ilgililere öneriler sunmak gibi sorumluluğu da vardır.

Giresun Medya Platformuna,güzel ikramları ile ev sahipliği yapan Alucra'lı Tülay Dolu ve Saliha Sarıyar'ın katkıları ile Okmeydanı Alucra Vakfı binasında A.Şükrü Kara başkanlığında Giresun Medya platformu yönetim kurulu ve Giresun dernekler federasyonu başkanı Hasan Turan ile yapılan toplantı, Feshane'de 700–800 bin rekor ziyaretçinin gelmesi beklenen "Giresun Günlerinde" her ayrıntının ele alınarak, neler yapılması gerektiği görüşüldü, tartışıldı, her ilçenin ayrı sorunları değerlendirildi, ortak nokta bulunarak gereken işlemler görev bölümü yapılarak Giresun medya platformu yönetim kurulu arasında paylaşıldı. 

A.Şükrü Kara, İbrahim Balcıoğlu, Sadi Toygar, Oğuzhan Kılıçaslan, Ethem Bakar, Tülay Dolu, Selim Dolu, Saliha Sarıyar, Kadir Bekiroğlu ve Hasan Turan’ın katılımı ile yapılan toplantı dilek ve temenniler arkasında sona erdi.İşlerinden dolayı toplantıya katılamayanlar,desteklerini telefon ile iletmişlerdir.

Haber:Sadi Toygar
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Bir Anadolu Alpereni: Çağırgan Baba

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber