Ana Sayfa Şehitlerimiz Giresun Milletvekili Bektaşoğlu, By-Pass Oldu

Giresun Milletvekili Bektaşoğlu, By-Pass Oldu

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Ankara’da bir özel hastanede by-pass ameliyatı oldu.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2017 Pazartesi 01:13
Giresun Milletvekili Bektaşoğlu, By-Pass Oldu

Doç. Dr. Murat Kurdoğlu tarafından ameliyat edilen ve kalbe giden tıkalı damarları tamamen açılan Bektaşoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu ve kısa süre sonra yeniden görevine devam edeceği bildirildi.

Milletvekili Bektaşoğlu’nun ameliyatını öğrenen TBMM Başkan Vekili Yaşar Tüzün, TBMM Katip Üye Bülent Öz, gurup başkan vekilleri, CHP’li vekillerin neredeyse tamamı hastaneye geldi ve eşi Zekiye Bektaşoğlu ve kızı Banu ve oğlu Burak Bektaşoğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileterek, açılan deftere duygu ve düşüncelerini yazdılar.

Kılıçdaroğlu’dan da Ziyaret

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da dün gece hastaneye gelerek Bülent Bektaşoğlu’nu odasında ziyaret etti. Bir süre Bektaşoğlu’nun odasında kalan ve ailesinden, doktorlardan bilgi alan Kılıçdaroğlu, “Başarılı bir ameliyat geçirdiğinizi öğrendim. Geçmiş olsun. Sizi en kısa zamanda sağlıklı biçimde yeniden aramızda görmek istiyoruz” dedi.

Bülent Bektaşoğlu, “Şükürler olsun ki, her şey yolunda ve normal. Bir süre daha tedavim burada sürecek. Varlıklarını hep yanımda hissettiğim bütün hemşehrilerime, sevgili dostlarıma, Giresun halkına, aileme, durumumla ilgili bilgi alan, ziyaret eden milletvekili arkadaşlarıma, partililerime, meslektaşlarıma, basın mensuplarına sevgi ve saygılar sunuyorum, en kısa sürede görüşmeyi, ülkemize, Giresun’a hizmet etmeyi diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR
  • yorum2017-11-06 12:09:35Erdem EKŞİ

    Sayın Giresun Milletvekilimi Bülent Bektaşoğlu'na geçmiş olsun dileklerimi sunarım.Biran önce saglığına kavuşarak Giresunumuza hizmet etmeyi temenni ederim.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber