Ana Sayfa Siyaset Giresun'a Ak Partinden Şebinli Aday Adayı

Giresun'a Ak Partinden Şebinli Aday Adayı

Eşinin işi dolayısı ile Muğla'da yaşayan önümüzdeki dönemde ise Giresun'dan aday adayı olmak için çalışmalara başlayan Şebinkarahisarlı Güler Erkan, Şebinkarahisar sivil toplum örgütlerini ziyaret ediyor.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2011 Pazartesi 16:20
Giresun'a Ak Partinden Şebinli Aday Adayı

AK Parti teşkilatının kuruluşundan itibaren partinin her kademesinde yönetici olarak çalışan Güler Erkan, Şebinkarahisar Tamzara mahallesinden Hasan Zaimoğlu'nun kızı Erkan, partinin Genel merkez kadın kolları, Merkez karar yürütme kurulunda görev aldı. Eşinin işi dolayısı ile Muğla'da yaşayan hemşerimiz AK Parti İl başkan yardımcılığı görevini sürdürdü. Haziran Ayında yapılacak genel seçimler öncesi, partideki görevinden istifa ederek milletvekili aday adaylığı için çalışmalara başladı. Giresun, Şebinkarahisar ve yöreye hizmet amacı ile Giresun'dan aday aday olduğunu belirten Güler Erkan, memleketi Şebinkarahisar'a giderek adaylığı konusunda Belediye Başkanı Şahin Yılancı, İlçe Başkanı Ahmet Bölük ve Sivil toplum kuruluşlarının desteği konusunda yazılı taahhüt aldı.

12 Şubat 2011 Cumartesi İstanbul Şebinkarahisar Vakfı merkezinde Vakıf Başkanı Avni İşçan ve Dernek Başkanı Yücel Kısa ile toplantı yaparak destek istedi.

Hemşerimiz 2002 yılında yapılan genel seçimlerde, yine Giresun'dan aday adayı olduğunu teamül yoklamalarında 2.sırada çıktığını fakat Ankara'da aday belirleme listesine giremediğini belirterek, bu sefer şansının yüksek olduğunu, partinin her kademesinde yöneticilik yaptığını belirterek, Şebinkarahisar ve yörenin bir milletvekiline kesinlikle ihtiyacı olduğunu söyledi. Vakıf ve Dernek Başkanından gerekli desteği alan Güler Erkan, gerekli girişimlerde bulunduğunu, ümitli olduğunu söyledi.

Vakıf yöneticisi Mustafa Koca, Hayri Ekinci, Dernek yöneticisi Doğan Çiftçi ve iş adamı Tahir Cevher'inde hazır bulunduğu toplantıda,yöneticiler cesaretinden dolayı hemşerimizi kutlayarak milletvekili adaylığı konusunda ümitli ve umutlu olduklarını belirttiler.

Şebinmedya


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

AK Partili Belediyeler Tokat'ta Buluştu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber