Ana Sayfa Genel Gökçebel Gençliği Etkinliklere Devam Ediyor

Gökçebel Gençliği Etkinliklere Devam Ediyor

Alucra Gökçebel Köyü gençleri birlik beraberlik içinde etkinliklerine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 3 Ağustos 2017 Perşembe 13:08
Gökçebel Gençliği Etkinliklere Devam Ediyor

Alucra Gökçebel Köyünde gençler arasında birlik beraberliği sağlamak için kurulan Gençlik Kolları ilk organizasyonunu Ramazan ayında iftar programıyla yapmıştı, şimdide piknik organizasyonuyla köylerinin gençleri biraya getirdiler.

Gökçebel köyü gençlik kolları adına Gözde Gök şunları ifade etti:

"Bizler Alucra Gökçebel Köyü gençlik grubu olarak Ramazan ayında başlattığımız Birlik ve  Beraberliğin sağlanması adına ilk organizasyonumuzla gençlerimizi biraraya getirmeyi başarmıştık. İftar organizasyonundan bu süre içerisine kadar oldukça olumlu tepkiler aldık. 30 Temmuz 2017 pazar günü İstanbul Kemerburgaz Kurt Kemeri Piknik alanında davul zurna eşliğinde gençlerle piknik etkinliğimizi de yapmış bulunmakdayız. Amaç ve gayemizin bu gibi etkinliklerde biraraya gelerek gençler olarak örnek teşkil etmektir. Bundan sonrada etkinliklerimizi hem Ordu hemde İstanbul'da Tek Bilek Tek Yürek eşliğinde tüm hızıyla devam ettireceğiz. Allah'dan temennim bu güzel Birlik ve Beraberliğimizi herzaman daim etmesidir. Etkinliğimize katılan, bizlere destek olan tüm hemşerilerimize teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız" dedi.

YORUMLAR
  • yorum2017-08-18 16:05:22isa isikli

    Gencler sizleri tebrik ediyorum.Yillardir bizim kuramadigimiz genclik ekibini kurmussunuz tebrikler bu etkinlikleri artirarak devam ederseniz kendi adima cok memnun olacagim.Hepinizi candan kutlarim.

  • yorum2017-08-03 09:05:04Cüneyt Işıklı

    Gökçebel köyü gencleri olarak daha bir cok etkinlik bulusmak dilegiyle.. ALLAH BİRLİMİZİ BERABERLIGIMİZİ DAİM ETSİN

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber