Ana Sayfa Güncel Gökçebel Köyü Derneği Ordu'da Gökçebellilerle Buluştu

Gökçebel Köyü Derneği Ordu'da Gökçebellilerle Buluştu

Merkezi İstanbul'da bulunan Gökçebel derneğinin yeni yönetimi Ordu'daki Gökçebel köyü hemşehrilerine Ordu Alucralılar derneğinde sabah kahvaltısı verdi.

Giriş Tarihi: 15 Şubat 2011 Salı 09:13
Gökçebel Köyü Derneği Ordu'da Gökçebellilerle Buluştu

13 şubat pazar günü verilen kahvaltıya gökçebel köylüleri yoğun bir ilgi gösterdiler.saat 10.'da başlayan toplantı saat 15'a kadar sürdü. Toplantının  açılış ve selamlama konuşmasını Ordu Alucralılar dernek başkanı Abdullah  ERGÜN yaptı. Ergün yaptığı konuşmasında bu derneğin nasıl ne amaçla kurulduğunu hatırlatarak derneğin kuruluş amaclarına uygun davranmamız gerektiğini söyleyerek ölenlere rahmet kalanlara hayırlı uzun ömürler diledi. Ergün yeni seçilen Gökçebel köyü dernek yönetimine başarılar temennisinde bulundu. Gökçebel köyü dernek başkanı İsa IŞIKLI Ordu Alucralılar Derneğinin kendilerine göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini belirttiler. Ordu Alucralılar Dernek Başkanı Gökçebel Dernek Başkanı İsa IŞIKLI'ya TEŞEKKÜR BELGESİ verdi.

Ordu Alucralılar Derneğinin almış olduğu yeni binasında bulunmakdan çok memnun olduklarını, derneğin hayırlı hizmetlere vesile olması temennisinde bulundu. Gökçebel Derneği Başkanı İsa IŞIKLI yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verip, köyde yapmaları gereken çalışmalar hakkında kararlar aldıklarını söyledi. Ordudaki Gökçebel Köylülerin yoğun ilgi gösterdikleri, bu kahvaltılı toplantı saat 15:00 kadar sürdü.

GÖKÇEBEL KÖYÜ DERNEĞİ YENİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

İsa IŞIKLI  BAŞKAN
Ramazan IŞIKLI BŞK YRD.
Hüseyin  IŞIKLI  MUHASİP
Nuh YALDIZ
Yılmaz EMEL

Ordu Alucralılar Derneği Olarak  Gökçebel köyü Derneği Yönetimine bundan sonraki  çalışmalarında Başarılar dileriz.

Haber: TEMEL DEMİRÖZ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber