Ana Sayfa Güncel Gökçebel Köyünde Gençlik Kolları Kuruluyor

Gökçebel Köyünde Gençlik Kolları Kuruluyor

Alucra Gökçebel Köyünde gençler arasında birlik beraberliği sağlamak için Gözde Gök öncülüğünde Gençlik Kollarını kuruyor.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2017 Pazartesi 13:51
Gökçebel Köyünde Gençlik Kolları Kuruluyor

İlçemiz Gökçebel Köyünde gençler uzun zamandır eksikliği hissettikleri gençlik kolları için ilk adımı attı. Gökçebel Gençlik Grubu adı altında toplanıp çeşitli organizasyonlar gerçekleştiren gençler, İstanbul'daki iftar programında biraraya gelerek hedefledikleri etkinlikleri konuştular.

Gökçebel Gençlik Grubunun şuanda öncülüğünü yapan Gözde Gök şunları ifade etti:

"Alucra Gökçebel köyü olarak uzun zamandır gençlerimizin iletişim noktasında ciddi bir eksikliği vardı. İlçemizde bizim köyümüz dışında hemen hemen her köyde Gençlik Kolları bulunurken maalesef bu zamana kadar bizim köyümüzde böyle bir oluşum olmamıştı. Bu eksikliği hissederek önce İstanbul'da olmak üzere Gökçebel Köyünden olan gençlerimizi biraraya getirmek için çeşitli organizasyonlara niyetlendik. İstanbul'da yaptığımız İftar programımız çok güzel oldu. Önümüzdeki günlerde de aynı organizasyonu Ordu'da bulunan gençlerimizle gerçekleştireceğiz. İftar organizasyonu sonrası hiç köye gitmemiş yada uzun zamandır köye gidemeyen gençlerimiz için Ramazan Bayramında köyümüzde buluşuyor olacaz, bunun için çalışmalarımız başladı. Tabii bu çalışmalarda bu organizasyonlar bizlere destek olan başta eşim Hasan Gök, Cüneyt Işıklı, Enes Işıklı, Aykut Yaldız ve katılım sağlayan tüm gençlerimize teşekkür ediyoruz. Derdimiz gayemiz memleketimize hizmet ve birlik beraberliğimizi her daim sağlam tutmaktır. Bu oluşumunda köyümüze ilçemize hayırlı olmasını yüce mevladan niyaz ediyoruz" dedi.

YORUMLAR
 • yorum2017-06-12 07:48:58Ekrem Yaldız

  Gençleri tebrik ediyorum. Byük bir eksikliğimizi gidermek için el atmışlar. Birliğiniz ve beraberliğiniz her daim losun inşaALLAH. Hayırlı olsun gençler.

 • yorum2017-06-12 07:19:19Gökçebelköyü

  Hadi bakalım gençler ..gökçebeli titretin göreyim sizleri..

 • yorum2017-06-12 06:18:21Musa Yaldız

  Hayırlı olsun gökçebel gençlik

 • yorum2017-06-12 06:18:00Yirmi8li

  Gümbür gümbür geliyoruz

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber