Ana Sayfa Güncel GTO'DAN KARAMUSTAFAOĞLU'NA ZİYARET

GTO'DAN KARAMUSTAFAOĞLU'NA ZİYARET

İstanbul'da Giresun Ticaret ve Sanayi Odasının yapmış olduğu "NİÇİN GİRESUN" toplantısı öncesi Giresun Ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanı Hasan ÇAKIRMELİKOĞLU, Yönetim kurulu başkan yardımcısı Ahmet Şenel ANAFOROĞLU, Yönetim kurulu üyesi Reyhan UÇAK, Giresun Dernekler federasyonu başkanı Hasan TURAN ve Giresun Dergisi sahibi Remzi MAMAŞOĞLU; Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU'nu işyerinde ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2010 Pazartesi 07:48
GTO'DAN KARAMUSTAFAOĞLU'NA ZİYARET

Toplantıda yapılacak; İstanbul toplantısının anlamı, işleyişi, organizasyonu ve ne sonuçlar beklendiği konularının yanında Giresun’la ilgili bir çok konuya değinildi.

Toplantıda  bulunanlar bir çok işadamımız gibi ülkemizin önde gelen kişilerinden oluşmaktadır. Ülkemizin başarılı işadamlarında biri olan Hasan ÇAKIRMELİKOĞLU  sektöründe ülkemizin bir numarası ve Giresun'umuzda ürettiği "FREŞA" markalı meyveli maden suları  ülkemizde pazar payının yarıdan fazlasına hükmetmektedir.

Ticaret ve sanayi odası başkanı olarak ilimize de hizmet etmektedir. Ahmet Şenel ANAFOROĞLU yine ilimizde kurulu bir işletmenin sahibi ve demir çelik konusunda Karadeniz bölgesinin önemli firmalarından biridir. Aynı zamanda İlimizde MHP de üst düzey aktif siyaset yapmakta ve son seçimlerde milletvekili adayımızdır. Yine Reyhan UÇAK babasının izinden gitmekte ilimizin saygın işadamlarından biridir. Hasan TURAN arkadaşımız İstanbul'da Reklam ve tanıtım hizmetleri yapan bir firmanın yanında Piraziz dernek başkanlığı, Giresun Dernekler Federasyonu Başkanlığı ve Esenler Belediye Ak Parti meclis üyeliği yapmaktadır.

Giresun'un emektarı Remzi MAMAŞOĞLU 24 yıldır "GİRESUN DERGİSİNİ" çıkartarak ilimize büyük hizmetler yapmıştır ve sarı basın kartı sahibidir. Ev sahibi Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU İstanbul'da ofisi olmasına rağmen şirket merkezi Giresun'dadır ve Giresun Ticaret ve Sanayi odasına kayıtlıdır. Giresun vergi rekortmenlerindendir. Giresun eski CHP il başkanı ve Belediye başkan adayıdır. Şirket ortağı ve kardeşi Hanife KARAMUSTAFAOĞLU'da GTSO nın ilk kadın meclis üyesidir.  

Toplantıda konuşulan konulardan biride; Dünya’nın her yerine dağılmış çok sayıda üst düzey yönetici, iş adamı yetiştirmiş olan ülkemizin en eski eğitim kurumlarında biri olan Giresun Lisesi’ne  Mezunlar derneği kurulması konusu konuşulmuş. Kuruluş çalışmalarını yürüten Mehmet KARAMUSTAFAOĞLU, aynı zamanda kendiside bir Karamustafaoğlu olan Ahmet ANAFOROĞLU'ndan  birlikte çalışma sözü almıştır. Birlikte yenilen yemek ve başarı dilekleri ile toplantı sona ermiştir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Alucra'nın 2017 Nüfusu Belli Oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber