Ana Sayfa Genel Gürbulak Köyü Derneğinde Seçim Heyecanı

Gürbulak Köyü Derneğinde Seçim Heyecanı

İstanbul'da faaliyetlerini sürdüren Alucra Gürbulak Köyü Yardımlaşma Derneği 29 Ocak 2017 Pazar günü yapılacak olan genel kurul ile yeni yönetimini seçecek.

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2017 Perşembe 09:08
Gürbulak Köyü Derneğinde Seçim Heyecanı

İstanbul Okmeydanı Piyalepaşa Mahallesindeki dernek binasında 29 Ocak 2017 Pazar Günü Saat 14:00’de gerçekleşecek genel kurulda şuanda yönetime talip tek bir liste bulunmakta.
 
Hacı Mehmet Dokumacı'nın yönetime talip olduğu Gürbulak Köyü dernek yönetimi seçiminde, başkan adayı Hacı Mehmet Dokumacı şu açıklamalarda bulundu:

"Öncelikle dernek kongremizin ülkemize, memleketimize ve köyümüze hayırlı olmasını diliyorum. Dernekler sivil toplumun en etkin örgütleridir. Amaçları memleketlerine, doğdukları ata topraklarına hizmet etmek, köylünün birlik beraberliği için gayret etmek olan bu derneklerden biride köyümüz Gürbulak köyünün derneğidir.

Ben ve arkadaşlarım daha iyi hizmetler edebilmek için köyümüze olan karşılıksız sevdamızla yönetime talibiz. Takdir önce yüce Mevlanın, sonra siz değerli dernek üyelerimizindir. Seçimin sonucu ne olursa olsun kazananın Gürbulak köyünün olmasını temenni ederiz. 29 Ocak 2017 Pazar Günü tüm üyelerimizi derneğimize bekliyoruz" dedi.

Hacı Mehmet Dokumacı başkanlığındaki dernek yönetimi şu isimlerden oluşmaktadır:

Hacı Mehmet Dokumacı, Erol Sekreter, Fatih Evren, Yılmaz Uran, Ramazan Dokumacı, Ümit Anaç, Yaşar Dokumacı, Dursun Dokumacı, Hamza Sekreter, Emrah Dokumacı, Mehmet Köse, Abdurahman Uran, Osman Evren, Metin Dillice

YORUMLAR
  • yorum2017-01-25 13:45:54Kadir Bekiroğlu

    Gürbulak Köyü Derneğine ve Hacı Mehmet Dokumacı'ya hayırlı olmasını diliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber