Ana Sayfa Kültür / Sanat Gürbulak Köyü Derneğinde Yeni Dönem

Gürbulak Köyü Derneğinde Yeni Dönem

Alucra Gürbulak Köyü derneği uzun zamandır suskun kaldığı dernek faaliyetlerine geçtiğimiz hafta yapılan kongre sonucu oluşturduğu genç kadrosuyla hız verdi.

Giriş Tarihi: 23 Mayıs 2011 Pazartesi 12:40
Gürbulak Köyü Derneğinde Yeni Dönem

8 Mayıs tarihinde gerçekleşen kongre ile başkanlığa seçilen Erol Dokumacı ve genç ekibi ilk iş olarak üyeleri tekrar biraraya getirmek adına, geçmişlerimiz ruhları için okuttuğu Kuran ziyafeti ve akabindeki verilen yemekle başlamış oldu.

22.05.2011 pazar günü Alucra Gürbulak Köyü Dernek Lokalinde biraraya gelen Gürbulaklılar, okunan Kuran-ı Kerim ve sonrasında yapılan sohbetle yeni seçilen genç yönetimin bu ilk faaliyeti oldukça olumlu karşıladı.

Dernek Başkanı Erol Dokumacı, sms ile davet ettikleri tüm köylülere teşekkür ederek, dernek yönetimine destek olmaları ricasında bulundu. Sohbet sonrası verilen yemekle Gürbulak köylüleri bir sonraki organizasyona katılacakları ve genç yönetime sahip çıkacağını iletti.

Yeni seçilen Dernek Yöneti şöyle:

Erol Dokumacı, Murat Uran, Hacı Mehmet Dokumacı, Ramazan Dokumacı, Kadir Bekiroğlu, Coşkun Sekreter, Ali Evren, Osman Dokumacı, Şerif Dokumacı, Davut Dokumacı, Hasan Dokumacı, Süleyman Furuncu, Durmuş Dizdar, Harun Dokumacı


Gürbulak Köyü Dernek Yönetimi olarak Köyümüzün yetiştirdiği değerli İmam-ı Hatiplerinden Mustafa Uran Hocamıza Kuran-ı Kerim tilaveti ve anlamlı sohbeti için teşekkür ederiz.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Ankara Alucralılar Derneği Kuruldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber