Ana Sayfa Genel Hafızlara İlk İftar Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten

Hafızlara İlk İftar Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten

Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kursu öğrencilerine ilk iftar aslen Alucra Aktepe Köyünden olan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'ten geldi.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2016 Perşembe 11:05
Hafızlara İlk İftar Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten

Galatasaray Kulübü Başkanı hemşerimiz Dursun Özbek, Aktepe köyündeki akrabaları vesilesiyle Alucra Yatılı Erkek Hafızlık Kursu öğrencilerine ilk iftarını kendisi verdi.

Alucra Müftüsü Mustafa Akbulut yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

"Her bir günü birbirinden değerli bin geceden hayırlı olan Kadir Gecesinide içinde gizleyen bir ayı yaşıyoruz. Aslen Alucra Aktepe Köyünden olduğunu öğrendiğimiz Şebinkarahisarlı değerli spor ve iş adamı Dursun Özbek, Aktepe Köyündeki akrabaları aracılığıyla ilçemizde hafızlık eğitimi yapan yavrularımızı unutmayarak güzel bir jest yaptı. Alucra yatılı erkek hafızlık kursunda hem aktepeli hemşehrilerimize hemde Alucralı hafızlara Ramazan ayının ilk iftar yemeği verildi. 

Yemek öncesi Hafızlık Kurs hocalarımız Dursun Özbek ve Ailesine, Aktepelilere ve tüm geçmişlerine dua ederek minik hafızların aminleri eşliğinde gönüllerinde yer edindi. Bu hayırsever davranışından dolayı değerli Başkan Dursun Özbek'e saygılarımızı ve teşekkürlerimizi sunarız" dedi.

YORUMLAR
  • yorum2016-06-11 08:08:05Muhammet Ali

    Köylülerde yardım yapmıştır. Allah kabul etsin. bu yorumu yapmanızdaki amaç ne acaba çok merak ettim...

  • yorum2016-06-10 00:26:00aziz saraçoğlu

    yapılan haberde bir yanlışlık olmalı sade dursun özbek değil aktepe köylülerininde katkısı sağlanmıştır sayın özbek bir jeste aktepe köyüne yapmalı

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Onur Hoca Veda Etti

Onur Hoca Veda Etti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber