Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Halis Akmen ÇPAL Yeşilyurt İlkokulunda

Halis Akmen ÇPAL Yeşilyurt İlkokulunda

İlçemiz Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında ilçemiz Yeşilyurt Köyü İlkokulunu ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2017 Pazar 14:05
Halis Akmen ÇPAL Yeşilyurt İlkokulunda

Okulumuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğretmenleri Derya Çağlayan ve İnci Yılmaz’ın toplum hizmeti çalışması olarak planladıkları ziyarette öğrencilerimize okul öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan paketler hediye edildi.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette karşılıklı iki okul öğrenci ve öğretmenleri hoş sohbetler etti. Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi idaresi öğrencilerine yardımlaşma ve dayanışma Peygamberimizin sünneti olan hediyeleşme değerlerini kazandırmayı amaçladıkları bu etkinlik çerçevesinde haftaya da kendilerinin Yeşilyurt İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini okullarında misafir edeceklerini belirtti.

Bu kapsamda öğrencilere sinema günü ve ilçe gezisi düzenleyeceklerini dile getiren okulumuz Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmen,öğrenci ve idarecilerine bu duyarlı organizasyon için çok teşekkür ediyoruz.

Haberin diğer resimleri için Foto Galeri'yi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Alucra'nın İlk Hafızı İcazet'e Gönderildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber