Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Halis Akmen’de 2.Dönem Açılış Programı Düzenlendi

Halis Akmen’de 2.Dönem Açılış Programı Düzenlendi

Kaymakam Hulusi Teke 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 2.Dönem açılış programına Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesinde katıldı.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2018 Çarşamba 09:21
Halis Akmen’de 2.Dönem Açılış Programı Düzenlendi

İlçe Kaymakamımız Hulusi Teke açılış konuşmasında;

"Geleceğimizin mimarları kıymetli öğretmenlerimiz, yarınlarımız olan değerli öğrencilerimiz ve saygıdeğer veliler;

İlçemizde yarıyıl tatilinin ardından 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlamanın çoşkusu, heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Geleceğimiz olan öğrencilerimizin tam anlamıyla başarıyı  yakalayabilmeleri için bilginin yanında  yetenek, davranış, teknolojiyi verimli kullanma ve güzel ahlak gibi değerleri de kazandırmamız gerekiyor. Unutmayın ki okuyan, araştıran, sorgulayan, bilimsel gelişmeleri takip eden ve teknolojik gelişmelerden yararlanan bir toplum olmalıyız. Başarıyı yakalamaya çalışırken aynı zamanda da bağımlılık ve kötü alışkanlıklardan da uzak durup, böyle bir durumla karşılaşıldığı an da okul idaresi ve emniyet mensuplarına vakit geçirmeden bilgi vermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni dönemin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diler; sağlıklı, huzurlu, güvenli ve başarılı bir dönem geçirilmesini temenni ediyorum" dedi.
     
Ayrıca açılış programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Eşgünoğlu, İlçe Emniyet Müdür V. Ergin Güven ve İlçe Jandarma Komutanı Hikmet İlhan’da katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

İlçemize Müjde! Kadın Doğum ve Çocuk Doktoru Geliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber