Ana Sayfa Güncel Halis Akmen'de Muhteşem Mezuniyet

Halis Akmen'de Muhteşem Mezuniyet

Halis Akmen Çok Programlı Anadolu Lisesi 2017 mezunlarını yine dopdolu bol eğlenceli bir mezuniyet töreni ile uğurladı.

Giriş Tarihi: 1 Haziran 2017 Perşembe 14:30
Halis Akmen'de Muhteşem Mezuniyet

Program Okul Müdürü Rabia Akmen'in açılış konuşması ile başladı.

Ardında İlçe Milli Eğitim Müdür Fatih Eşgünoğlu selamlama konuşmasını yaptı. Daha sonra 12.sınıf öğretmenleri Ersoy Yamak ve Eda Selvin konuşmalarını yaptı. Mezun olan öğrenciler adına okul birincisi 12/A sınıfı öğrencisi Şerife Derya Metinyurt konuştu.

Daha sonra bölüm birincileri olan düz lise birincisi Şerife Derya Metinyurt ile meslek bölümü birincisi Esra Horasan'a plaketleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Fatih Eşgünoğlu tarafından takdim edildi.

Son sınıf öğrencilerimiz tarafından 11.sınıf öğrencilerimize temsili bayrak teslimi yapıldı. Okul birincisinin mezuniyet kütüğüne ismini çakışından sonra son sınıf öğrencilerimiz hep birlikte mezuniyet pastalarını kesti. Geçici mezuniyet belgelerinin takdimi ve kep atma töreninden sonra eğlence kısmına geçildi. Öğretmen öğrenci ve velilerimiz hep birlikte doyasıya eğlendi.

Okul Müdürü Rabia Akmen; "Halis Akmen ÇPAL ailesi olarak bir nesli daha mezun etmenin gururunu yaşarken mezun olan öğrencilerimize yolunuz bahtınız açık olsun diyor, mezun olsalarda her zaman yanlarında olacağımızı belirtiyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Havuz ve Hamam Projesinde İmzalar Atıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber