Ana Sayfa Genel Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Kaymakamımız Kurum Amirleriyle beraber köylerde Haftalık Halk Günü Toplantılarını aralıksız devam ettiriyor.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2017 Perşembe 11:56
Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Kaymakamımız Ali Altınkaynak, İlçemiz kurum amirleri ile birlikte Aktepe, Dereçiftlik, Doludere ve Kabaktepe köylerini ziyaret ettiler.

Muhtarlar ve köy halkı tarafından karşılanan Kaymakamımız Ali Altınkaynak ve kurum amirleri köylerin sorunlarını yerinde görüp, ilgili kurum amirlerinin vatandaşlara kendi görev alanlarıyla ilgili bilgiler sunmasından sonra vatandaşların soru ve sorunları dinlenip eksiklikler hakkında notlar aldılar.

Kaymakamımız köy halkı ile sohbet ederek, kamu kurumlarının yürüttüğü faaliyetlerle ilgili değerlendirmeler yaptılar.

Sıcak ve samimi geçen ziyaretlerin devlet kurumları olarak köylerine gelinmesinden ve görüşlerinin alınmasından son derece memnun olan muhtar ve vatandaşlar yapılan ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Köylerde halk günü toplantılarını her hafta tekrarlayacağını ifade eden Kaymakamımız Ali Altınkaynak; "Kurum amirleriyle köylere gitmemiz hem vatandaşı mutlu ediyor hem de sorunları yerinde görmemiz açısından çok yararlı oluyor. Devlet ve vatandaş arasındaki iletişimi artırmayı ve vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü noktasında kurumlarımızın da birbirleri ile koordineli bir şekilde çalışmaları için gerekli planlamayı yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
  • yorum2017-05-15 00:57:35Mustafa Kurt

    Çok güzel bir uygulama devlet millet el ele vatandaşın sıkıntısını yerinde görme ve aracısız tebrik ederim kaymakam beyi Çakrak Köyünede bekleriz sayın kaymakam beyi

  • yorum2017-05-15 00:54:50ÇETİN ÇETİN

    Sayın kaymakam irili ufaklı tüm köylere..KÖY KONAĞI yapılması için bir hamle başlatsan...köy konaklarına insanların çok ihtiyaçları var...cenaze,mevlüt,düğün gibi daha bir çok etkinliklerde çok işe yaramakta köy konakları...bir çok köyde bu tesis bulunmamakta...elinizde bir çok imkanlar mevcut..halk..kamu adına.. bu işe bir el atsanız çok iyi olacak..

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

İlk Müftü Nikahı, Canikli'nin Oğluna Kıyıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber