Ana Sayfa Eğitim / Sağlık Hastane Müdürümüz Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

Hastane Müdürümüz Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

Alucra Devlet Hastanesinde başarılı çalışmalarla güzel işlere imza atan İdari ve Mali İşler müdürü Engin Gökçe hastanemizde iki buçuk yılda yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 12:25
Hastane Müdürümüz Yapılan Çalışmaları Değerlendirdi

04.02.2015 tarihinde Alucra Devlet Hastanesinde İdari ve Mali İşler müdürü olarak göreve başlayan Engin Gökçe, eski binada ilk olarak hastanenin iç yapısında düzenlemelere gitti.

Yapılan çalışmalar şöyle:

Kullanılamayan vede oldukça eski ve banyo usulü çalışan konversiyonel röntgen cihazı idi. Bunun yerine son sistem Dijital Röntgen cihazı kurulumunu hastanemize kazandırıldı.

Genel Cerrahi Uzmanı Opr.Dr.Adem AKTAŞ’ın hastanemize katılımı öncesi atıl durumda olan ameliyathanemiz yenilenerek endoskopi, kolonoskopi, sünnet gibi cerrahi işlemlere başlandı. Hastanemizde bu süreçte 123 adet endoskopi, 49 adet kolonoskopi ve 185 adet sünnet işlemi gerçekleştirilmiştir.

Sadece tek uzman ile çalışan hastanemiz yapılan girişimler sonucu uzman hekim sayısı 3 e çıkarıldı, bunlar dahiliye, genel cerrahi ve aile hekimliği uzmanlık alanlarıdır.

Diş ünitesinde ciddi gayretler oldu, ünite sayı tek iken ikiye çıkarılmış ve iki diş hekimimiz birden hizmet vermeye başlamıştır.

İlçe tarihinde bir ilk olarak hastanemizde diş protez hizmeti başlamıştır. Yapılan çalışmalarla ilk 6 ayda yaklaşık 145 hastamıza protez çalışması yapılmıştır.

Yeni hastane binamızın yer teslimi yapılıp, Mayıs 2015’de inşaat çalışmaları başlamıştır. 2017 yılı temmuz ağustos aylarında açılması planlanmaktadır.

Hastane müdürümüz Engin Gökçe, Başhekimimiz Dr.Turan Kaan Karakaya ile ilçemize en iyi hizmeti vermek amacı ile çaba gayret ediyoruz. Yapılan bu çalışmalarda büyük desteği olan sayın Başbakan Yardımcımız Nurettin Canikli’ye ve ekibine teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
 • yorum2017-07-10 07:41:49Osman Karan

  Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz.

 • yorum2017-07-01 07:10:56sami ulus

  Alucrahaber tarafsız olun. bu müdür alucraya yakışmıyor bişe yaptığıda yok. sözleşmesi biteceği için sıkıntıda. müdürün ne olduğunu öğrenmek için gidin hastane personeline bir sorun bakalım.

 • yorum2017-06-20 07:18:40Ahmet Çıtır

  Hayırlı vazifeleriniz olsun ilçemize cerrahda gelirse çok seviniriz

 • yorum2017-06-20 05:57:25Kadir Bekiroğlu

  Çalışkan müdürümüzü tebrik ederim, güzel işler yapıyor.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Veli Ziyaretleri Performansı Artırıyor

Veli Ziyaretleri Performansı Artırıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
alucrahaber